sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

czwartek, 24 sierpień, 2017r. .::. Bartłomieja, Jerzego .::. najnowszy artykuł: W środę wystartowały <sub>&rdquo;</sub>Ruły&rdquo;. Grano też w II rundzie Pucharu Polski
Szukaj w serwisie:

zdjęcie
Cztery złota i dwa srebra młodych lekkoatletów Iskry   /2017-02-07 14:48:08/
Z dorobkiem sześciu medali Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkiej Atletyce powrócili z Ostrawy zawodnicy Iskry Pszczyna.

więcej...

zdjęcie
Troje lekkoatletów Iskry pojedzie na Mistrzostwa Polski  /2016-09-13 08:06:44/
Bardzo udane dla trójki lekkoatletów Iskry Pszczyna okazały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bielsku-Białej.

więcej...

zdjęcie
Ewelina Gawlak wicemistrzynią Polski  /2016-08-03 10:37:04/
Ewelina Gawlak z LKS-u Pszczyna zdobyła srebrny medal MP U23 w biegu na 3000m pprz.

więcej...

zdjęcie
Sześć medali lekkoatletów Iskry Pszczyna  /2016-06-17 14:26:23/
Pierwsza połowa czerwca była bardzo udana dla lekkoatletów reprezentujących barwy pszczyńskiej Iskry.

więcej...

zdjęcie
Ewa Kucharska wielką nieobecną Biegu Pszczyńskiego  /2016-06-08 10:19:19/
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński był inny niż poprzednie - do rywalizacji kobiet nie stanęła kontuzjowana Ewa Kucharska.

więcej...

zdjęcie
Trenuj biegi z Ewą Kucharską!  /2016-03-29 10:32:37/
Wraz z mieszkańcami Pszczyny trenuje Ewa Kucharska, która już myśli o obronie tytułu w biegu Carbo Asecura.

więcej...

zdjęcie
Złoto było dla Sylwii Indeki zaskoczeniem  /2016-03-28 09:28:55/
Sylwia Indeka przywiozła złoty medal z MP w biegach przełajowych, a Łukasz Jatczak wywalczył srebro.

więcej...

zdjęcie
Ewa Kucharska wygrywa półmaraton Marzanny w Krakowie  /2016-03-24 08:34:28/
Przygotowując się do kwietniowego startu w maratonie Ewa Kucharska zwyciężyła w odbywającym się w Krakowie półmaratonie Marzanny.

więcej...

zdjęcie
Sylwia Indeka Mistrzynią Polski w biegach przełajowych!  /2016-03-20 07:25:09/
Sylwia Indeka z LKS-u Pszczyna zdobyła złoty medal MP w biegach przełajowych.

więcej...

zdjęcie
Natan Fiedeń prowadził na półmetku, ale zdobył srebro MP  /2016-03-02 15:36:55/
Natan Fiedeń z LKS-u Pszczyna był drugi na dystansie 400 metrów podczas Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.