sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

środa, 18 styczeń, 2017r. .::. Piotra, Małgorzaty .::. najnowszy artykuł: Uwaga pasjonaci lokalnego sportu!
Szukaj w serwisie:

zdjęcie
Złota Indeka, srebrny Fiedeń! Udane Halowe Mistrzostwa Polski  /2016-02-16 08:22:36/
Bardzo dobrze spisali się lekkoatleci LKS-u Pszczyna podczas rozgrywanych w Spale Halowych Mistrzostw Polski juniorów.

więcej...

zdjęcie
Jacek Majewski zakończył sezon rekordem na pocieszenie  /2015-10-28 08:50:22/
Dwa lata utrzymał się rekord Śląska młodzików na 300m ustanowiony przez Natana Fiedenia. Autorem nowego rekordu jest inny ćwikliczanin, Jacek Majewski.

więcej...

zdjęcie
Walka Ewy Kucharskiej o powrót do biegania  /2015-10-08 12:56:45/
Pierwsza połowa roku była dla Ewy Kucharskiej bardzo udana. W ostatnim czasie nie opuszcza jej pech. Zawodniczka walczy o powrót do pełni zdrowia i formy.

więcej...

zdjęcie
Świetny sezon Natana Fiedenia  /2015-09-24 10:10:08/
17–letni sprinter LKS–u Pszczyna jest cukrzykiem, a mimo tego zajął piąte miejsce na Mistrzostwach Świata i został Mistrzem Polski w biegu na 400m.

więcej...

zdjęcie
Pszczynianie wysoko w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w LA  /2015-09-16 08:04:47/
Lekkoatleci pszczyńskich klubów: LKS-u i Iskry zdobyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików sześć medali.

więcej...

zdjęcie
Brąz Eweliny Gawlak pierwszym medalem LKS-u Pszczyna w historii MMP  /2015-09-10 09:08:27/
Podczas 32. Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w dniach 4-6 września w Białymstoku Ewelina Gawlak zdobyła brąz w biegu na 3000m z przeszkodami.

więcej...

zdjęcie
Natan Fiedeń piąty na Mistrzostwach Świata  /2015-07-23 12:02:08/
Zawodnik LKS-u Pszczyna, Natan Fiedeń zajął ze sztafetą mieszaną 4x400 m piąte miejsce podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Cali, w Kolumbii.

więcej...

zdjęcie
Mistrzostwa Świata z udziałem Natana Fiedenia stają się faktem  /2015-07-06 15:09:03/
Natan Fiedeń, zawodnik LKS–u Pszczyna w kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce w Kolumbii.

więcej...

zdjęcie
Sylwia Indeka Mistrzynią Polski w biegu na 1500m!  /2015-07-02 11:13:49/
Sylwia Indeka z LKS–u Pszczyna zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Podlaskiej w biegu na 1500 metrów.

więcej...

zdjęcie
Natan Fiedeń pobiegnie w Mistrzostwach Świata Kolumbii  /2015-07-01 08:06:38/
W czerwcu Natan Fiedeń z LKS-u Pszczyna został podwójnym Mistrzem Polski LZS, a w lipcu wystartuje w Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Kolumbii.