sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 25 czerwiec, 2019r. .::. Łucji, Wilhelma .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
26-06-2008 11:06
Klasa C – terminarz 2008/2009
Przedstawiamy terminarz rozgrywek tyskiej klasy C w sezonie 2008/2009:

Kolejka nr 1 – 23/24 sierpnia
Bieruń II – pauza
LKS Krzyżowice – KS KTK Tychy 4:3
LKS II Łąka – ZET II Tychy 4:0
LKS Brzeźce – Stal II Chełm Śląski 3:2
LKS Wisła MałaLKS Poręba 1:0
Ogień WolaLeśnik II Kobiór 4:1
Grobla Ćwiklice – Polonia II Międzyrzecze 5:0

Kolejka nr 2 – 31 sierpnia
Stal II Chełm Śląski – pauza

LKS BrzeźceLKS II Łąka 0:1
Bramka dla Łąki: Karol Kania

Leśnik II Kobiór – Bieruń II 2:1
Bramki dla Kobióra: Przemysław Jaromin, Karol Kempka

LKS Krzyżowice – LKS Wisła Mała 3:2
Bramki dla Wisły Małej: Adam Złotek (2)

LKS PorębaGrobla Ćwiklice 4:1
Bramka dla Ćwiklic: Michał Majnusz

Polonia II Międzyrzecze – Ogień Wola 1:4
Bramki dla Ognia: Grzegorz Rozmus, Krzysztof Kucz, Kamil Głąb, Wojciech Opołka

ZET II Tychy – KS KTK Tychy 3:0

Kolejka nr 3 – 6/7 września
Leśnik II Kobiór – pauza
Grobla Ćwiklice – LKS Krzyżowice 1:2
LKS II Łąka – Stal II Chełm Śląski 4:0
Bieruń II – Polonia II Międzyrzecze 2:0
KS KTK Tychy – LKS Brzeźce 8:0
LKS Wisła Mała – ZET II Tychy 2:3

Ogień WolaLKS Poręba 2:2
Bramki dla Ognia: Krzysztof Kucz, Tomasz Kudyba

Kolejka nr 4 – 13/14 września
Polonia II Międzyrzecze – pauza
LKS II Łąka – KS KTK Tychy 5:1
Bramki dla LKS–u: Piotr Smolorz (2), Jacek Kotajny (2), Rafał Klaja

LKS BrzeźceLKS Wisła Mała
Bramka dla Brzeźc: Sławomir Czeczótka
Bramki dla Wisły Małej: Paweł Wyrwał, Tomasz Janko, Adam Złotek (2)

LKS Poręba – Bieruń II 3:0 (walkower, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik)
ZET II Tychy – Grobla Ćwiklice 7:1
Stal II Chełm Śląski – Leśnik II Kobiór 5:1
LKS Krzyżowice – Ogień Wola 2:2

Kolejka nr 5 – 20/21 września
LKS Poręba – pauza
Grobla ĆwikliceLKS Brzeźce 2:2
Bramki dla LKS–u: Mateusz Śleziona, Dawid Lewandowski

LKS Wisła MałaLKS II Łąka 2:4
Bramki dla Łąki: samobójcza, Krzysztof Sosna, Łukasz Morcinek, Wojciech Kuś

Bieruń II – LKS Krzyżowice 3:1
KS KTK Tychy – Stal II Chełm Śląski 1:3
Ogień Wola – ZET II Tychy 3:2
Leśnik II Kobiór – Polonia II Międzyrzecze 4:1

Kolejka nr 6 – 27/28 września
LKS Krzyżowice – pauza
LKS II ŁąkaGrobla Ćwiklice 3:0
Bramki dla Łąki: Łukasz Morcinek, Andrzej Nowok, Mirosław Żur

ZET II Tychy – Unia Bieruń II 2:2
Stal II Chełm Śląski – Polonia II Międzyrzecze 7:1
LKS PorębaLeśnik II Kobiór 0:7
LKS BrzeźceOgień Wola 0:2
KS KTK Tychy – LKS Wisła Mała 4:2

Kolejka nr 7 – 4/5 października
Ogień WolaLKS II Łąka 1:1
Bramka dla Łąki: Krystian Deringer

Leśnik II Kobiór – LKS Krzyżowice 10:0
Bramki dla Leśnika: Karol Kempka (5), Sebastian Błąkała (3), Bogumił Ryt, Krzysztof Widłok

Grobla Ćwiklice – KS KTK Tychy 3:2
Polonia II Międzyrzecze – LKS Poręba 1:2
Bieruń II – LKS Brzeźce 8:0
LKS Wisła Mała – Stal II Chełm Śląski 0:12
ZET II Tychy – pauza

Kolejka nr 8 – 11/12 października
LKS II Łąka – Unia II Bieruń Stary 2:0
Bramki dla Łąki: Sławomir Jarczok (2)

ZET II Tychy – Leśnik II Kobiór 1:3
Bramki dla Leśnika: Przemysław Jaromin (2), Karol Kempka

Grobla ĆwikliceLKS Wisła Mała 2:3
Bramki dla Grobli: Rafał Pastor (2)

Stal II Chełm Śląski – LKS Poręba 2:0
KS KTK Tychy – Ogień Wola 3:3
LKS Krzyżowice – Polonia II Międzyrzecze 3:0 wo. (goście nie dojechali na mecz)
LKS Brzeźce – pauza

Kolejka nr 9 – 18/19 października
Leśnik II KobiórLKS Brzeźce 6:0
Bramki dla Leśnika: Karol Kempka,Robert Hyba,Dawid Szromek,Paweł Bogacki,Paweł Zagórski

LKS Poręba – LKS Krzyżowice 0:3
Bramki dla Krzyżowic: Arkadiusz Duda, Mirosław Białoń, Mateusz Rusek

Grobla Ćwiklice – Stal II Chełm Śląski 2:4
Polonia II Międzyrzecze – ZET II Tychy 1:3
Bieruń II – KS KTK Tychy 4:1
Ogień WolaLKS Wisła Mała 4:6
LKS II Łąka – pauza

Kolejka nr 10 – 25/26 października
KS KTK Tychy – pauza
LKS II ŁąkaLeśnik II Kobiór 2:2
Bramki dla Łąki: Krystian Deringer, Bartosz Zieleźnik

Grobla ĆwikliceOgień Wola 1:2
Bramka dla Grobli: Piotr Jendzierowski

Stal II Chełm Śląski – LKS Krzyżowice 3:1
ZET II Tychy – LKS Poręba 3:0
LKS Brzeźce – Polonia II Międzyrzecze 1:2
LKS Wisła Mała – Bieruń II 1:0

Kolejka nr 11 – 9 listopada
LKS Wisła Mała – pauza
Bieruń II – Grobla Ćwiklice 2:2
Bramki dla Grobli: Michał Majnusz, Łukasz Buczkowski

Polonia II Międzyrzecze – LKS II Łąka 0:3
Bramki dla Łąki: Mateusz Kotas, Krystian Deringer, Piotr Ogorzały

Leśnik II Kobiór – KS KTK Tychy 3:2
Bramki dla Leśnika: Przemysław Jaromin, Krzysztof Widłok, Karol Kempka

LKS PorębaLKS Brzeźce 3:0
Ogień Wola – Stal II Chełm Śląski 6:3
LKS Krzyżowice – ZET II Tychy 2:3

Kolejka nr 12 – 15/16 listopada
Grobla Ćwiklice – pauza
LKS II ŁąkaLKS Poręba przełożony 27 maja 18:00
Stal II Chełm Śląski – ZET II Tychy 1:0
Ogień Wola – Bieruń II 5:1
KS KTK Tychy – Polonia II Międzyrzecze 1:6

LKS Brzeźce – LKS Krzyżowice 1:7
Bramka dla Brzeźc: Patryk Nowok

LKS Wisła MałaLeśnik II Kobiór 0:3
Bramki dla Leśnika: Przemysław Jaromin (3)

Kolejka nr 13 – 6 maja 2009, 18:00
Ogień Wola – pauza
Bieruń II – Stal II Chełm Śląski 1:2
Leśnik II KobiórGrobla Ćwiklice 2:0
Polonia Międzyrzecze – LKS Wisła Mała 1:5
LKS Poręba – KS KTK Tychy 0:3 wo.
LKS Krzyżowice – LKS II Łąka 3:3
ZET II Tychy – LKS Brzeźce 4:4

Kolejka nr 14 – 5 kwietnia 2009
Stal II Chełm Śląski – LKS Brzeźce 1:1
Gol dla LKS–u: Mirosław Malik

ZET II Tychy – LKS II Łąka 3:0 wo. (goście nie dojechali na mecz)
Polonia II Międzyrzecze – Grobla Ćwiklice 0:0

LKS PorębaLKS Wisła Mała 2:7
Gole dla Wisły Małej: Adam Złotek (4), Paweł Wyrwał (2), Tomasz Janko

Leśnik II KobiórOgień Wola 1:1
Gol dla Leśnika: Artur Niemiec
Gol dla Ognia: Tomasz Kudyba

Unia II Bieruń Stary – pauzuje

Kolejka nr 15 – 13 kwietnia 2009, 17:00
Grobla ĆwikliceLKS Poręba 3:0 wo. (goście nie dojechali na mecz)
KS KTK Tychy – ZET II Tychy 4:0

Ogień Wola – Polonia II Międzyrzecze 3:1
Bramki dla Ognia: Wojciech Opołka, Andrzej Kubeczko, Łukasz Rozmus

Unia II Bieruń Stary – Leśnik II Kobiór 2:1
Bramka dla Leśnika: Karol Kempka

LKS II ŁąkaLKS Brzeźce 4:0
LKS Wisła MałaLKS Krzyżowice 2:3
Stal II Chełm Śląski – pauzuje

Kolejka nr 16 – 19 kwietnia 2009
Stal II Chełm Śląski – LKS II Łąka 1:1
Bramka dla LKS–u: Sławomir Jarczok

ZET II Tychy – LKS Wisła Mała 8:1

Polonia II Międzyrzecze – Unia II Bieruń Stary 0:3
LKS KrzyżowiceGrobla Ćwiklice 5:0

LKS Brzeźce – KS KTK Tychy 2:1
Bramki dla LKS–u: Mirosław Malik (2)

LKS PorębaOgień Wola 0:3 wo. (gospodarze nie przystąpili do meczu)
Leśnik II Kobiór – pauzuje

Kolejka nr 17 – 25/26 kwietnia 2009
Grobla Ćwiklice – ZET II Tychy 1:4
LKS Wisła MałaLKS Brzeźce 1:3
Leśnik II Kobiór – Stal II Chełm Śląski 3:0
Bramki dla Leśnika: Artur Niemiec (3)

KS KTK Tychy – LKS II Łąka 1:4
Ogień WolaLKS Krzyżowice 2:1
Unia II Bieruń Stary – LKS Poręba 3:0 wo.
Polonia II Międzyrzecze – pauzuje

Kolejka nr 18 – 3 maja 2009
Stal II Chełm Śląski – KS KTK Tychy 1:1
ZET II Tychy – Ogień Wola 0:3
Polonia II Międzyrzecze – Leśnik II Kobiór 0:4

LKS BrzeźceGrobla Ćwiklice 3:1
Bramki dla LKS–u: Mirosław Malik, Marcin Gołek, Mateusz Wojtkowiak

LKS Krzyżowice – Unia II Bieruń Stary 1:2

LKS II ŁąkaLKS Wisła Mała 2:2 (0:1)
Gole dla Łąki: Dawid Stryczek, Piotr Smolorz.

LKS Poręba – pauzuje

Kolejka nr 19 – 9/10 maja 2009
Grobla ĆwikliceLKS II Łąka 0:3
LKS Wisła Mała – KS KTK Tychy 5:2
Polonia II Międzyrzecze – Stal II Chełm Śląski 11:8
Unia II Bieruń Stary – ZET II Tychy 2:1
Leśnik II KobiórLKS Poręba 3:0 wo.

Ogień WolaLKS Brzeźce 3:2
Bramki dla LKS–u: Patryk Nowok, Marcin Gołek

LKS Krzyżowice – pauzuje

Kolejka nr 20 – 17 maja 2009
Stal II Chełm Śląski – LKS Wisła Mała 11:00
KS KTK Tychy – Grobla Ćwiklice 17:00
LKS Poręba – Polonia II Międzyrzecze 0:3 wo.
LKS Brzeźce – Unia II Bieruń Stary 17:00
LKS II ŁąkaOgień Wola 17:00
LKS KrzyżowiceLeśnik II Kobiór 17:00
ZET II Tychy – pauzuje

Kolejka nr 21 – 23/24 maja 2009
LKS Wisła MałaGrobla Ćwiklice 23.05 17:00
Polonia II Międzyrzecze – LKS Krzyżowice 24.05 11:00
LKS Poręba – Stal II Chełm Śląski 0:3 wo.
Leśnik II Kobiór – ZET II Tychy 24.05 11:00
Ogień Wola – KS KTK Tychy 24.05 17:00
Unia II Bieruń Stary – LKS II Łąka 24.05 17:00
LKS Brzeźce – pauzuje

Kolejka nr 22 – 31 maja 2009
Stal II Chełm Śląski – Grobla Ćwiklice 11:00
ZET II Tychy – Polonia II Międzyrzecze 11:00
LKS Wisła MałaOgień Wola 17:00
LKS BrzeźceLeśnik II Kobiór 17:00
LKS KrzyżowiceLKS Poręba 3:0 wo.
KS KTK Tychy – Unia II Bieruń Stary 17:00
LKS II Łąka – pauzuje

Kolejka nr 23 – 7 czerwca 2009
Polonia II Międzyrzecze – LKS Brzeźce 11:00
Ogień WolaGrobla Ćwiklice 17:00
LKS Krzyżowice – Stal II Chełm Śląski 17:00
LKS Poręba – ZET II Tychy 0:3 wo.
Unia II Bieruń Stary – LKS Wisła Mała 17:00
Leśnik II KobiórLKS II Łąka 17:00
KS KTK Tychy – pauzuje

Kolejka nr 24 – 11 czerwca 2009, 17:00
LKS II Łąka – Polonia II Międzyrzecze
Stal II Chełm Śląski – Ogień Wola
Grobla Ćwiklice – Unia II Bieruń Stary
KS KTK Tychy – Leśnik II Kobiór
LKS BrzeźceLKS Poręba 3:0 wo.
ZET II Tychy – LKS Krzyżowice
LKS Wisła Mała – pauzuje

Kolejka nr 25 – 14 czerwca 2009
ZET II Tychy – Stal II Chełm Śląski 11:00
Polonia II Międzyrzecze – KS KTK Tychy 11:00
LKS PorębaLKS II Łąka 0:3 wo.
Unia II Bieruń Stary – Ogień Wola 17:00
LKS KrzyżowiceLKS Brzeźce 17:00
Leśnik II KobiórLKS Wisła Mała 17:00
Grobla Ćwiklice – pauzuje

Kolejka nr 26 – 20/21 czerwca 2009
Grobla ĆwikliceLeśnik II Kobiór 20.06 17:00
Stal II Chełm Śląski – Unia II Bieruń Stary 21.06 11:00
LKS Wisła Mała – Polonia II Międzyrzecze 21.06 17:00
KS KTK Tychy – LKS Poręba 3:0 wo.
LKS II ŁąkaLKS Krzyżowice 21.06 17:00
LKS Brzeźce – ZET II Tychy 21.06 17:00
Ogień Wola – pauzuje
(mpm)
Wasze opinie
2009-06-17 09:03:46
ktos z woli
(pc9.alto.com.pl)
jestesmy zawsze tam gdzie nasz ogien gra aaaaa
 
2009-05-27 15:39:48
czester
(pc9.alto.com.pl)
ogien awans
 
2009-04-25 20:03:40
kolo
(ejv50.internetdsl.tpnet.pl)
Brzeźce awansuja do A klasy ;]
 
2009-04-24 11:55:11
kibic
(dxj96.neoplus.adsl.tpnet.pl)
BRZEXCE POWINNY WYGRAC MAJĄ TERAZ BARDZO DOBRY SKŁAD, A WISŁA M NIE WIEM CZY SIĘ JAKOŚ WZMACNIAŁA
 
2009-04-20 17:56:32
a
()
Wielkie derby:P Wisła M. – Brzeźce
 
2009-04-06 16:08:50
Henryk:P
()
LKS BRZEŹce w tabeli powinien mieć 5pkt a nie 3 !
 
2008-10-20 19:17:30
Marek Mazur
()
LKS Krzyżowice będzie mistrzem
 
2008-10-20 19:16:55
Mirosław Białoń
()
LKS Krzyżowice będzie mistrzem
 
2008-09-22 08:53:42
maly
()
jak sie nazywa ten bramkarz z ognia ten artur i jak on gra
 
2008-09-13 11:23:29
lysypna
()
Brzeźce,Brzeźce . .. . .. . . .
 
2008-08-30 16:37:23
Platon
()
Walka o awans pomiędzy Ogniem,Łąką i ....hmmmm czarny koń?
 
2008-08-30 11:31:24
Papen:P
()
dobrze ze Wisła Mała ma pauze 9.11_ cała druzna jedzie na MAy day;)
 
2008-08-20 23:21:10
lol
()
LKS Poreba awans ! tak mi sie wydaje
 
2008-08-15 19:26:22
fan
()
oczywiście juz dawno wiadomo ze bedzie 12zespołów w c–klasie do tego grona dołaczyła Polonia II Miedzyrzecze, a oczywiście na sps nic o tym niewiadomo
 
2008-08-03 20:27:20
!!!
()
Gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie Grobla? ich boisko jest tylko minimalnie większe od boiska do piłki ręcznej!
 
2008-07-20 13:31:03
GLKS
()
Leśnik II powinien spokojnie awansować
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)