sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 10 kwietnia, 2021r. .::. Małgorzaty, Michała .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
21-01-2020 02:01
Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Witam wszystkich interneutów, fanów sportu, a przedewszystkim piłki nożnej.
Na początku chciałbym bardzo podziękować Państwu za 13 lat współpracy na łamach naszego portalu . Dziękuję wam za zapatillas nike baratas wszelkie reakcje, informacje przekazywane do Naszej redakcji oraz za każde pozytywne i negatywne opinie, które pozwalały nam na właściwe działanie.
NIestety czasy, które teraz nastały spowodowały, iż aby utrzymać portal tego typu wraz z załogą potrzebne jest finansowanie.
Dlatego zwracam się do środowiska sportowego z ofertę sprzedaży portalu sps24.pl, który jak doskonale wiemy ma wielki potencjał i jest biznesem dla osób będących w środowisku sportowym
Wszelkich informacji chętnie udzielę osobiści, mailowo lub telefonicznie.
Osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z prowadzeniem i rozwojem portalu sportowego zapraszam do kontaktu
Mail: janusz@infopres.pl , tel 502583515(Admin)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)