sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 28 stycznia, 2021r. .::. Tomasza, Radomira .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
06-05-2019 14:16
Daria Jaczyńska mistrzynią Polski w zapasach!
(fot. GKS Piast Wola) Daria Jaczyńska na najwyższym stopniu podium z trenerem Pawłem Ciemierzem.
Zapaśniczka GKS–u Piast Wola zdobyła złoty medal podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych.

Od 1 do 3 maja w miejscowości Staszów odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w zapasach kobiet. Były to jednocześnie mistrzostwa Polski juniorek młodszych.
Daria Jaczyńska, reprezentantka GKS–u Piast Wola, wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii wagowej do 49 kg. Tym samym wywalczyła sobie możliwość startu jako reprezentantka Polski w mistrzostwach Europy lub świata oraz w igrzyskach europejskich.
replika klockor
Klub z Woli w zawodach reprezentowała też Gabriela Płoszczyca, która w kategorii wagowej do 57 kg została sklasyfikowana na 17. miejscu.

(źródło: GKS Piast Wola)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)