sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 18 sierpień, 2019r. .::. Heleny, Ilony .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
30-04-2019 09:18
Rudołtowice już drugie. Będzie awans?
Kacper Beberok (z przodu) to jeden z młodych piłkarzy, który przebił się do pierwszego składu LKS–u Rudołtowice–Ćwiklice.
Wiosną LKS Rudultowice–Ćwiklice kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w tyskiej A–klasie. Po sześciu wygranych meczach z rzędu awansował na drugie miejsce w tabeli.

W minioną niedzielę podopieczni Stanisława Bielenina wygrali 4:2 na trudnym terenie w Bojszowach. Tymczasem drugi mecz z rzędu (tym razem z Brzeźcami) przegrał niedawny lider, JUW–e Jaroszowice. Przegrała też Wisła Wielka (we Frydku) i do niej Ruły” tracą już tylko jeden punkt.
W Rudołtowicach udało się zbudować silną drużynę, będącą połączeniem doświadczenia z młodością. Z jednej strony Szymon Przybyłka, Mateusz Jędrysik, Wojciech Czmok, Łukasz Janusz czy Piotr Kolny, a z drugiej Kacper Beberok, Maciej Żemła, Artur Lubecki czy Sebastian Piesiur. Czy ta mieszanka da awans do klasy okręgowej?

– Wyniki są nadspodziewanie dobre. Nie zakładaliśmy tego, ale życie pisze różne scenariusze. Cieszy nas to, mamy ciekawy skład z młodymi wychowankami i dobrą atmosferę. Jeśli nadarzy się okazja do awansu, to nie będziemy z niej rezygnować. Musimy jednak pamiętać, że najtrudniejsze mecze dopiero przed nami – mówi Andrzej Wojtanowicz, wieloletni prezes LKS–u Rudołtowice–Ćwiklice, który 13 lutego br replicas hublot. przekazał stery klubu swojemu zastępcy, Romanowi Maryjoszowi.

1 maja Ruły” podejmą u siebie czwartą w tabeli, mającą trzy oczka mniej, Stal Chełm Śląski.
(jack)
Wasze opinie
2019-04-30 17:41:13
Statystyk
(public-gprs186127.centertel.pl)
Kacper Beberok to rocznik 2002, a rozgrywa już swoją trzecią rundę w podstawowym skladzie Ruł
 
2019-04-30 16:21:39
Kibic ruł
(ip-091201123215.multimetro.pl)
Ruły mają najtrudniejszy terminarz z całej czołówki i to mecze wyjazdowe z Wisła i Jaroszowicami pokażą prawdę na temat awansu do okręgówki.
 
2019-04-30 09:35:16
jo
(user-5-173-112-112.play-internet.pl)
Edit: nie Lubecki tylko Lubelski
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)