sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 22 kwiecień, 2019r. .::. Leonii, Łukasza .::. najnowszy artykuł: Akademickie złoto i srebro dla LKS–u Pszczyna
Szukaj w serwisie:
 
   
05-04-2019 11:49
Wraca B–klasa. Zobacz terminarz na weekend – wyniki
Leśnik Kobiór (zielone stroje) na inaugurację wiosny będzie musiał jeszcze tydzień poczekać.
W najbliższy weekend rozgrywki wznawia tyska klasa B. Grają też pozostałe kluby piłkarskie z terenu powiatu pszczyńskiego.

III liga (grupa III) – 22. kolejka
Pniówek Pawłowice – Ruch Radzionków – 0:1 (0:0)

IV liga (grupa II śląska) – 19. kolejka
LKS Goczałkowice–Zdrój – Unia Racibórz – 2:1
Jonda, Furczyk – dla Goczałkowic
Klasa okręgowa (grupa I śląska) – 19. kolejka
Urania Ruda Śląska – Iskra Pszczyna – 1:2 (0:0)
Noga, Zawadzki - dla Iskry
LKS Łąka – AKS Mikołów – 0:1
Sokół Wola – MKS Lędziny – 0:1
Fortuna Wyry – LKS Studzienice - 1:2

Klasa A (Tychy) – 18. kolejka
Zet Tychy – Iskra II Pszczyna – 5:1
Czapla Kryry – LKS Brzeźce – 3:2 (1:0)
Białoń, Szweda (dwie) – dla Czapli; Wojdyła, Sowa – dla Brzeźć
Krupiński Suszec – Znicz Jankowice – 0:1
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – LKS Frydek – 4:0
LKS Wisła Wielka – LKS Studzionka – 2:1

Klasa B (Tychy) – 10. kolejka
LKS II Goczałkowice–Zdrój – Czułowianka Tychy – 2:2
LKS Wisła Mała – Unia Bieruń Stary – 6:0
Nagiel (dwie), P. Wyrwał (dwie), Herok, Waleczek
UKS Warszowice – MKS II Lędziny – 7:3 (4:3)
T. Holewik (trzy), Krupka, Purgal, Szadkowski, Borówka – dla Warszowic
Leśnik Kobiór pauzuje (drużyna JUW–e II Jaroszowice wycofała się z rozgrywek)
(jack)
Wasze opinie
2019-04-08 22:13:19
kpr
(ip-91-224-185-106.multi-telekom.pl)
Jeden jest tylko klub, godny miłości mej, śląska królowej GieKSie ukochanej, będę wierny aż po śmierć, lalalalala lalalala
 
2019-04-08 10:27:25
Znawca
(public-gprs190068.centertel.pl)
WISŁA MAŁA 6:0 UNIA BIERUN Bramki: Mateusz Nagiel 2, Paweł Wyrwał 2, Krzysztof Herok i Grzegorz Waleczek
 
2019-04-07 21:21:54
zz
(caf59.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Warszowice – Lędziny 7:3
 
2019-04-07 19:47:41
Y
(public-gprs178695.centertel.pl)
Ładny mecz we Wiśle, gospodarze wygrali po zaciętym meczu, mogło paść więcej bramek, ale obie drużyny były nieskuteczne.
 
2019-04-07 19:30:45
1950
(user-94-254-199-22.play-internet.pl)
Wisła 2–1 studzionka
 
2019-04-06 20:23:12
GK–S
(80.65.213.48)
Gardawice–Polonia2–2:2
 
2019-04-06 19:13:23
Jak Wisła
(user-94-254-184-63.play-internet.pl)
Juwe 1:1
 
2019-04-06 15:21:22
sztole
(apn-31-0-71-219.dynamic.gprs.plus.pl)
Frytki przyjeżdżają do rułek...:D bede
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)