sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
28-03-2019 12:07
Karateka z Piasku wicemistrzem Europy

14-letni Oskar Witek w dniach 22-23 marca startował w Mistrzostwach Europy w karate kyokushin.

Zawody odbyły się w Hiszpanii w miejscowości Lorca. Wystartowało w nich blisko 400 zawodników z 25 krajów. Zawody stały na wysokim poziomie. Oskar Witek odniósł ogromny sukces, zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrza Europy w swojej kategorii wiekowej.
Oskar Witek trenuje karate od czterech lat. Jest multimedalistą zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych. Na co dzień jest uczniem szkoły podstawowej w Piasku.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)