sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
26-03-2019 14:10
Na matach złoto razy pięć i powołanie do kadry
(fot. GKS Piast Wola)
W sobotę, 23 marca w Tychach odbyły się Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym dzieci i zapasach kobiet Open.

Rywalizacja toczyła się na dwóch matach, a w sumie w zawodach wzięło udział 89 zapaśniczek i zapaśników z siedmiu klubów z terenu województwa śląskiego. Zawodnicy GKS-u Piast Wola wrócili z zawodów z pięcioma złotymi medalami. Zdobyli je: Daria Jaczyńska, Gabriela Płoszczyca, Amelia Tomala, Wanesa Kania i Eryk Tomala.
Z kolei w dniach 15 -17 marca w Karlinie odbywały się równolegle Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w zapasach kobiet grupy wiekowej junior oraz Puchar Polski Kadetek – eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na matach w nowoczesnej hali w Karlinie spotkały się 203 zawodniczki, reprezentujące 16 województw oraz reprezentantki Czech i Węgier.

W Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich stoczono 87 walk, a w Pucharze Polski Kadetek 245. Daria Jaczyńska i Gabriela Płoszczyca uczestniczyły w Pucharze Polski Kadetek. Pierwsza z nich wywalczyła II miejsce w kat. 49 kg, natomiast druga zajęła V miejsce w kat. 57 kg. Obie zawodniczki zostały powołane do kadry narodowej juniorek młodszych.

(źródło: GKS Piast Wola)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)