sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 22 kwiecień, 2019r. .::. Leonii, Łukasza .::. najnowszy artykuł: Akademickie złoto i srebro dla LKS–u Pszczyna
Szukaj w serwisie:
 
   
07-02-2019 09:52
Nagrody burmistrza w dziedzinie sportu
Wręczono Nagrody Burmistrza Pszczyny w dziedzinie sportu za wyniki osiągnięte w 2018 roku. Gala odbyła się w Stajniach Książęcych.

Przyznano też wyróżnienie w postaci Lwa Pszczyńskiego za całokształt działań wniesionych na rzecz rozwoju rekreacji i pszczyńskiego sportu. Otrzymali je Kazimierz Płachno oraz Paweł Skupin.
Nagrodzeni działacze:
Baborski Andrzej - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
Faruga Jan - Polski Związek Skata
Fiedeń Jacek - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Godziek Dominik - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce
Gotz Anna - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice
Klepek Katarzyna - Uczniowski Klub Sportowy Plesbad”
Koczy Krzysztof - Ludowy Klub Sportowy Studzienice
Kozubek Elżbieta - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
Pietryja Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Wisła Wielka
Wojciech Artur - Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny Diablak”
Cader Maciej - Szkolny Klub Sportów i Turystyki Górskiej i Nizinnej Wichura”
Kiełkowska Monika - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Kloc Zbigniew - Uczniowski Klub Żeglarski MORiS Pszczyna
Mizera Maciej - Ludokwy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice
Pochyły Bogusława - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
Swadźba Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka
Syc Zbigniew - Instytut Sportów i Systemów Walki

Nagrodzeni trenerzy:
Kremiec Leszek - Uczniowski Klub Sportowy Budo”
Płachno Jarosław - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Szczypka Agnieszka - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Friebe Janusz - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
Gruszka Łukasz - YourSport Group
Jonderko Patrycja - Uczniowski Klub Sportowy Plesbad”
Kłóska Karolina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Malcharek Tomasz - Ludowy Klub Sportowy Studzienice
Rakowski Radosław - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Sowa Bartosz - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce

Nagrodzeni zawodnicy:
Biela Daniel - BTS Rekord Bielsko - Biała
Chrószcz Szymon - Niezrzeszony- jazda na jednym kole
Gawrońska Gabriela - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Jatczak Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Kapera Jan - Uczniowski Klub Sporowy Plesbad
Kita Jakub - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Kokoszka Zofia - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Majewski Jacek - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Molak Artur - Uczniowski Klub Sportowy Plesbad
Pala Sonia - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Pala Zuzanna - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Pochopień Weronika - Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych Start”
Promny Klaudia - KSS Beskidy Bielsko - Biała
Prządka Kinga - YourSport Group
Pustelnik Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Szyszka Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Bała Igor - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Beberok Marcin - Ludowy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice
Biegier Karol - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Biela Maksymilian - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Bochm Ryszard - Instytut Sportów i Systemów Walki
Bohm Kamil - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Cieszko Kamil - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Durok Sabina - Stowarzyszenie Centrum Formy
Farana Henryk - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
Farana Mikołaj - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
Fiedeń Natan - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Głąbek Kamil - Miejski Klub Sportowy Iskra” Pszczyna
Głąbek Milena - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Głąbek Sabina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Jureczko Alicja - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
Konieczny Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka
Książkiewicz Nadia - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Machulec Jakub - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
Mieszczak Anna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Ostrowski Alan - Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń
Puchałka Wiktoria - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Rus Jacek - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
Serafin Dominik - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice
Jeżewski Piotr - Klub Kolarski AVATAR
Witczak Martyna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
Witek Paweł - Niezrzeszony - kulturystyka
Wrożyna Rafał - Klub Kolarski AVATAR

(źródło: UM Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)