sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 25 listopada, 2020r. .::. Katarzyny, Erazma .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
22-01-2019 10:32
Iskra na razie traci
Tomasz Leszczyński (w środku) w dniach 18–20 stycznia przebywał na zgrupowaniu Reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Szeregi pszczynian opuścili Tomasz Kocerba i Mateusz Gołek. Do piątej drużyny w klasie okręgowej po rundzie jesiennej ma dołączyć jeden lub dwóch nowych piłkarzy.

Tomasz Kocerba zrezygnował z gry w Iskrze Pszczyna ze względów osobistych i zawodowych. Z kolei Mateusz Gołek, który po wyleczeniu kontuzji nie mógł przebić się na stałe do wyjściowej jedenastki, uda się na półroczne wypożyczenie do macierzystego LKS–u Wisła Wielka.
Ponadto zgodę na ewentualne testy w silniejszych klubach otrzymali Tomasz Zawadzki i Piotr Noga.

W Iskrze na razie nie ma wzmocnień, ale posiłki mają się jeszcze pojawić. Z pierwszą drużyną trenują natomiast utalentowani juniorzy. Co ciekawe, w kadrze znajduje się reprezentant… Śląska. Tomasz Leszczyński otrzymał bowiem od Damiana Galei, trenera koordynatora Śląskiego Związku Piłki Nożnej, powołanie na styczniowe zgrupowanie kadry Śląska, przygotowującej się do Region's Cup – Mistrzostw Europy Amatorów.

Przygotowania do replica watches rundy wiosennej podopieczni Roberta Gąsiora rozpoczęli w minionym tygodniu. Pszczynianie zaplanowali siedem sparingów: 26.01 – MKS Trzebinia (11.00 u siebie), 2.02 – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie (wyjazd), 9.02 – Szczakowianka Jaworzno (wyjazd), 16.02 – Błyskawica Drogomyśl (11.00 u siebie), 23.02 – Dąb Gaszowice (11.00 u siebie), 2.03 – Czarni Gorzyce (11.00 u siebie), 9.03 – Jastrząb Bielszowice (11.00 u siebie).
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)