sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 25 listopada, 2020r. .::. Katarzyny, Erazma .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
21-01-2019 10:29
Bez Rączki i boiska
Jacek Rączka wiosną na boisku prawdopodobnie się nie pokaże.
LKS Goczałkowice-Zdrój przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze rozpoczął bez zmian w kadrze. Wiosną kibice Goczał” drużynę w roli gospodarza będą oglądać w Czechowicach-Dziedzicach.

Przygotowania do rundy rewanżowej goczałkowiczanie rozpoczęli 14 stycznia od zajęć na siłowni i na Orliku. Trener Damian Baron spotkał się z prawie wszystkimi piłkarzami, którymi dysponował jesienią. W klubie na kolejne pół roku zostaje Dawid Plizga.

- Brakuje jedynie z Jacka Rączki, który jest po operacji więzadeł w kolanie i przechodzi rehabilitację. Wiosną nie zagra. Prawdopodobnie uzupełnimy kadrę dwoma piłkarzami, obrońcą i pomocnikiem – mówi Damian Baron.

Raczej wszystkie mecze rundy wiosennej Goczały” zagrają w roli gospodarza na sztucznym boisku w Czechowicach-Dziedzicach. Obiekt w Goczałkowicach-Zdroju przechodzi gruntowną modernizację w związku z budową akademii piłkarskiej przez Fundację Akademia Łukasza Piszczka. Wiele wskazuje na to, że nowe boisko nie będzie jeszcze przygotowane do gry.

- Wiadomo, że wolelibyśmy grać na murawie naturalnej, ale musimy się dostosować do warunków. Plus jest taki, że boisko ze sztuczną murawą jest równe i piłka nie przeszkadza. Będziemy zresztą na takim boisku trenować, więc powinno być dobrze – mówi Damian Baron.

LKS Goczałkowice-Zdrój rundę wiosenną zainauguruje już 9 marca od rozegrania zaległego meczu ostatniej jesiennej kolejki ze Spójnią Landek.

Plan sparingów: 26.01 – Fortuna Wyry, 2.02 – Błyskawica Drogomyśl, 9.02 – Urania Ruda Śląska, 16.02 – Szczakowianka Jaworzno, 20.02 - Śląsk Świętochłowice, 24.02 – Polonia Poraj, 2.03 – Slavia Ruda Śląska.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)