sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 28 stycznia, 2021r. .::. Tomasza, Radomira .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
04-01-2019 10:36
Kto zostanie klubowym mistrzem powiatu w futsalu?
fot. POSiR
W niedzielę 13 stycznia, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbędzie się Turniej Finałowy XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.” to cykliczna impreza organizowana przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Biorą w nich udział zespoły dziecięco–młodzieżowe klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Zawody rozgrywane są w pięciu kategoriach wiekowych: żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior. Najpierw rozgrywane są turnieje eliminacyjne, potem najlepsi spotykają się w finale.

W niedzielę (13 stycznia) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie zostanie rozegrany turniej finałowy. W pięciu kategoriach wystąpią w sumie 23 zespoły.

XI Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.” – TURNIEJ FINAŁOWY, hala POSiR w Pszczynie, 13 stycznia 2019 roku (niedziela)

Kategoria ŻAKI – godz. 8.00
W finale grają: GKS Pniówek–74 Pawłowice, MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Brzeźce, UMKS Ruły United.

Kategoria ORLIKI – godz. 10.10
W finale grają: MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Mizerów, Akademia Młodego Piłkarza, Leśnik Kobiór, UMKS Ruły United.

Kategoria MŁODZIKI – godz. 13.20
W finale grają: LKS Brzeźce, LKS Czarków, MKS Iskra Pszczyna, MKS Iskra Pszczyna.

Kategoria TRAMPKARZE – godz. 15.10
W finale grają: LKS Czarków, MKS Iskra Pszczyna I, MKS Iskra Pszczyna II, LKS Sokół Wola

Kategoria JUNIORZY – godz. 17.05
W finale grają: KS Czarni Piasek, GKS Pniówek 74 Pawłowice, GKS Krupiński Suszec, LKS Studzienice.

Sponsorem głównym zawodów jest firma Ziobro S.C. z Pszczyny. We wszystkich pięciu turniejach eliminacyjnych, zagrały w sumie 104 zespoły z 25 klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego, daje to w sumie 843 zawodników i zawodniczek.
(man)
Wasze opinie
2019-01-06 10:35:13
kibic
(n15-08-07.opera-mini.net)
a gdzie jest prężnie działająca akademia z Łąki,?
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)