sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 19 stycznia, 2021r. .::. Henryka, Mariusza .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
14-12-2018 12:43
Krupiński zmienia trenera
Artur Zemlak wraca do pracy z seniorami.
Jarosław Warzecha nie jest już trenerem Krupińskiego Suszec. Zastąpił go Artur Zemlak.

Warzecha objął Krupińskiego po Piotrze Sowiszu w przerwie zimowej sezonu 2016/2017, kiedy suszczanie grali jeszcze w IV lidze. Drużyna była jednak wówczas w rozsypce, kiedy z finansowania klubu zrezygnowała kopalnia Krupiński”. Oparty na młodych piłkarzach Krupiński spadł z hukiem do okręgówki.
Sezon 2017/2018 nie był lepszy, bo pod wodzą Warzechy suszczanie nie zdołali się utrzymać także w okręgówce, kończąc sezon na 14. miejscu w tabeli.

Również w A–klasie Krupińskiemu idzie jak po grudzie. Jesienią klub z Suszca wygrał tylko 3 mecze, 3 zremisował i 9 przegrał. Z 12 punktami na koncie zajmuje 14. miejsce w tabeli. Gorsze są tylko Frydek i Międzyrzecze. replicas de relojes Jarosław Warzecha uznał, że już nic z piłkarzy Krupińskiego nie wyciśnie.

Misji ratowania w Suszcu A–klasy podjął się Artur Zemlak. Ostatnio, w rundzie wiosennej prowadził w okręgówce Iskrę Pszczyna, z którą zachował zajmowane po jesieni piąte miejsce w tabeli. Zrezygnował jednak z pracy w Pszczynie i wrócił do szkolenia dzieci i młodzieży w Suszcu.

– Po co szukać kogoś z zewnątrz, skoro Artur jest u nas. Po namowach zgodził się objąć pierwszą drużynę, bo widzi szansę na utrzymanie – mów Arkadiusz Nawrocki, kierownik Krupińskiego Suszec.

Do Krupińskiego w przewie zimowej ma dołączyć Damian Kraus, były obrońca Iskry Pszczyna, a ostatnio LKS–u Łąka.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)