sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
piątek, 05 czerwiec, 2020r. .::. Walerii, Bonifacego .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
11-12-2018 11:25
Wymyśl hasło na ferie i zgarnij nagrodę

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozdaje nagrody. Po raz kolejny szuka krótkiego, treściwego hasła, które towarzyszyć będzie podczas zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2019.

Zimowa przerwa od obowiązków szkolnych dla uczniów w województwie śląskim rozpocznie się 9 lutego 2019 roku. Już teraz POSiR szuka hasła, które będzie towarzyszyć zimowej akcji dwutygodniowego cyklu imprez i rozgrywek sportowych.
W tym roku, na autora zwycięskiego hasła czeka nagroda w postaci bonu o wartości 200 złotych! Nie zwlekaj, wyślij swoją propozycję na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem Hasło”, do 21 grudnia 2018 r. W wiadomości należy podać propozycję hasła, a także imię i nazwisko autora oraz telefon do kontaktu.

Ferie z POSiR-em to już było...
2010 - Nie bycz się!”
2011 - Prysznic za darmo”
2012 - Spróbuję nie zaspać”
2013 - Wrócę na obiad”
2014 - Odśnieżę później”
2015 - Którędy do szatni?”
2016 - Komputer ma wolne!”
2017 - Podaj ręcznik”
2018 - Trampki do worka”
2019 - ...

(źródło: POSiR Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)