sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 19 stycznia, 2021r. .::. Henryka, Mariusza .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
20-11-2018 11:00
Zofia Kokoszka z rekordem Śląska
Zofia Kokoszka szlifuje formę na obozie w Wiśle.
Na odbywającej się w dniach 10-11 listopada kursokonferencji trenerów lekkiej atletyki województwa śląskiego w Ustroniu potwierdziła się oficjalnie informacja, że Zofia Kokoszka została rekordzistką Śląska w biegu na 2000 m młodziczek.

Zawodniczka MKS Iskra Pszczyna ustanowiła nowy rekord podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Bełchatowie we wrześniu br., gdzie zajęła wysokie, czwarte miejsce.
Dystans 2 km młodziczek jest nowym dystansem i w tym roku na zawodach rangi mistrzostw Polski rozgrywany był po raz pierwszy, co nie oznacza, że wcześniej przez młodziczki niebiegany.

Obecnie rekord Zofii Kokoszki wynosi 6 min 54,82 s. i może być pobity już w przyszłym roku przez nią samą, gdyż lekkoatletka dalej pozostaje w kategorii młodziczek.

Aktualnie biegaczka przebywa na obozie Kadry Śląska Młodzików w Wiśle, szlifując formę do zbliżających się zawodów halowych.

Bardzo dobre informacje napłynęły także z Ośrodka Szkolenia Mistrzowskiego w Katowicach, do którego zostało zakwalifikowanych dwoje podopiecznych Marka Bieli, tj. Natalia Mach i Jacek Majewski.

Warto podkreślić, że w Ośrodku Szkolenia Mistrzowskiego szkolić się będzie ok. 100 osób z całej Polski oraz tylko 12 lekkoatletów ze Śląska, w tym dwoje pszczyniaków. Nazwiska Mach i Majewski znalazły się obok tak uznanych, jak Justyna Święty-Ersetic czy Ewa Swoboda.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)