sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

piątek, 16 listopad, 2018r. .::. Edmunda, Gertrudy .::. najnowszy artykuł: Wynik lepszy niż gra
Szukaj w serwisie:

03-11-2018 19:56
Lider zdemolował Czaplę
0:6 to najniższy wymiar kary dla Czpali, bo Wisła Wielka miała jeszcze kilka okazji do zdobycia gola.
LKS Wisła Wielka rozgromił w Kryrach tamtejszą Czaplę 6:0, nie pozostawiając cienia wątpliwości, o jak odmienne cele walczą oba zespoły.

Od pierwszych minut meczu inicjatywa należała do Wisły Wielkiej. Już w 7. minucie po dośrodkowaniu Radosława Kotasa z rzutu rożnego w polu karnym gospodarzy doszło do sporego zamieszania, a piłkę toczącą się do bramki w ostatnim momencie na linii bramkowej złapał Damian Biolik.
Wynik spotkania otworzył w 21. minucie Wojciech Janowski. Goście wykonywali rzut wolny, obrońcy Czapli wybili piłkę z pola karnego, ale ta wróciła pod nogi R. Kotasa. Ten jeszcze raz dośrodkował, a W. Janowski wyskoczył najwyżej w polu karnym i ubiegł Biolika. Czapla pierwszy groźny strzał na bramkę Pawła Skorupki oddała w 24. minucie, ale Wojciech Góra strzelił z ok. 14 metrów obok słupka. W 25. minucie znów Janowski głową, po dośrodkowaniu R. Kotasa z rzutu wolnego, pokonał Biolika, ale tym razem sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. W 35. minucie gospodarze byli dwa razy blisko gola. Najpierw Mirosław Białoń uderzył z lewego narożnika pola karnego, ale Skorupka wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu W. Góra uderzał głową, piłka minęła jednak lewy słupek bramki wiślan. Minutę później było już 0:2. Tym razem R. Kotas dośrodkował z rzutu rożnego, a Radosław Tabiś uderzeniem głową zaskoczył Biolika. W 42. minucie W. Janowski przedarł się środkiem pola i zagrał do Mateusza Plocha. Ten precyzyjnym strzałem z ok. 16 metrów umieścił piłkę w siatce i goście schodzili do szatni z zapasem trzech goli.

Po przerwie podopieczni R. Kotasa szybko rozwiali jakiekolwiek chęci piłkarzy Czapli na próbę nawiązania walki. W 51. minucie R. Kotas dośrodkował z rzutu rożnego na tzw. dłuższy słupek, tam W. Janowski głową skierował piłkę w światło bramki, a akcję strzałem z bliska zamknął Kamil Walecki. W 56. minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Czapli. Piłkę ustawioną na ok. 13 metrze trącił R. Kotas, a precyzyjny i mocny strzał oddał M. Ploch. Wynik meczu zamknął R. Kotas, który popisał się indywidualną akcją w polu karnym gospodarzy, a uderzona piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Czapli, pozbawiając Biolika szans na skuteczną interwencję.

Klasa A (Tychy) – 13. kolejka

Czapla Kryry – LKS Wisła Wielka – 0:6 (0:3)

0:1 – W. Janowski (21. min), 0:2 – R. Tabiś (36. min), 0:3 – M. Ploch (42. min), 0:4 – Walecki (51. min), 0:5 – M. Ploch (56. min), 0:6 – R. Kotas (83. min)

Czapla Kryry: Biolik – W. Góra (66. M. Góra), Czech, Tomala, Folek (83. Szostok) – K. Gorzko (79. M. Gorzko), Palarczyk, Ł. Góra, Białoń (73. Goliasz) – Czwiorok (46. Szweda), Grabowski (55. Pustelnik).

LKS Wisła Wielka:
Skorupka – J. Tabiś, Jan Gołek, R. Tabiś, Popek – Spek (66. Wilk), W. Janowski, R. Kotas, A. Ploch – Walecki, M. Ploch.
(jack)
Wasze opinie
2018-11-06 23:17:23
Kibic pszczyńskich drużyn
(faz41.internetdsl.tpnet.pl)
Do Romek – w tym wypadku dowodem jest sprawozdanie papierowe. Sędzia nie mógł wprowadzić szóstej zmiany (piątej po rozpoczęciu II połowy), bo mu jej system nie przyjmie (jak wypełniasz sprawozdania w extranecie, to wiesz o co chodzi). Też się dziwiłem, że jeszcze do południa na łączy nas piłka nie było nawet wyniku, ale pewnie sędzia miał problem właśnie z wprowadzeniem sprawozdania...

2018-11-06 17:18:32
Romek
(22-rev141.f-net.pl)
Widzę niezły wałek, bo sędzia nie wprowadził szóstej zmiany do systemu... czy ktoś może to zweryfikować? Chyba tylko sam zainteresowany Krzysztof Szostok...

2018-11-04 21:56:34
wislan
(88.135.170.23.static.kolnet.eu)
Wszystko mozliwe jezeli najlepszego zawodnika a zarazem najlepszego strzelca jak do tej pory w podokregu posadzil na ławce to mozliwe ze zrobil gafe ze zmianami

2018-11-04 20:07:55
lkala
(aclv45.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Kibicu – Wiślanowi chodziło o to że 5 zmian w drugiej połowie i nie liczył tej dokonanej w 46 minucie. Zobacz na skład w sumie sześć zmian było. Być może redaktor się pomylił i jedna z nich też była w 46. Jakoś nie chce mi się wierzyć że trener taką gafę strzelił.

2018-11-04 18:45:08
(188.147.34.148.nat.umts.dynamic.t-mobi)
Do wislan – zmiana w przerwie (46.minuta) liczy się jako zmiana w I połowie, więc nie siej zamętu. PS co by ci dał walkower – przy takim zwycięstwie wynik z boiska utrzymany, tylko szkoda strzelców bramek, bo wg wytycznych te nie są wówczas wliczane do statystyk.