sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 25 czerwiec, 2019r. .::. Łucji, Wilhelma .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
11-09-2018 12:02
Bielszczanki zwyciężyły w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki
(fot. POSiR Pszczyna)

Dwa dni rozgrywek. 12 uczestniczących drużyn z trzech krajów. 36 rozegranych spotkań. I jak zawsze, tylko jeden zwycięzca. BKS Stal Bielsko-Biała zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rywalizowały zespoły z Polski (ze Śląska i Małopolski), a także z Niemiec - zaprzyjaźnionego z powiatem pszczyńskim powiatu Anhalt-Bitterfeld - VC Bitterfeld-Wolfen oraz Czech - VK Beskydy Frydlant nad Ostrawicą.

Cała stawka została podzielona na trzy grupy po cztery zespoły. W pierwszym etapie rywalizacja toczyła się o podział zespołów na te, które będą walczyć w najlepszej szóstce” i te, które będą rywalizować o miejsca 7-12.

Pierwszą część rywalizacji znakomicie zakończyły siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Po wygranej 2:0 nad Sandecją Nowy Sącz i Beskydami Frydlant oraz remisie 1:1 z BKS-em 2003 (w I i II rundzie grupowej mecze składały się z dwóch setów) pszczynianki zajęły 1. miejsce w grupie. Druga część turnieju nie była jednak tak udana. Pszczynianki przegrały 0:2 z Setbolem Oświęcim i Kęczaninem Kęty i pozostała im już tylko w walka o 5. miejsce w turnieju z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Bielszczanki okazały się jednak lepsze i UKS Centrum zajął ostatecznie 6. miejsce.

W turnieju zwyciężył starszy zespół BKS-u. Podopieczne trenera Romana Gila wygrały 2:0 z Setbolem Oświęcim. Trzecie miejsce na podium zajęła Solna Wieliczka.

Organizatorami turnieju byli: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Zawody zostały zorganizowane we współpracy z Powiatem Pszczyńskim i Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Pszczynie.

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego, 1-2 września 2018 roku
Klasyfikacja: 1. BKS Stal Bielsko-Biała 2002, 2. UKS Setbol Oświęcim, 3. WTS Solna Wieliczka, 4. UMKS Kęczanin Kęty, 5. BKS Stal Bielsko-Biała 2003, 6. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, 7. VC Bitterfeld-Wolfen 2002, 8. VK Beskydy Frydlant nad Ostrawicą, 9. MUKS Sari Żory, 10. UKS COS Olimp Szczyrk, 11. STS Sandecja Nowy Sącz, 12. VC Bitterfeld-Wolfen 2004.

NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepsza libero: Wiktoria Tyrańska (WTS Solna Wieliczka)
Najlepsza rozgrywająca: Julia Drabczyk (UKS Setbol Oświęcim)
Najlepsza środkowa: Marta Soboń (BKS Stal Bielsko-Biała 2002)
Najlepsza atakująca: Wiktoria Frosik (UKS Setbol Oświęcim)
MVP: Ewa Kostera (BKS Stal Bielsko-Biała 2002).

(źródło: POSiR Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)