sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 22 kwiecień, 2019r. .::. Leonii, Łukasza .::. najnowszy artykuł: Akademickie złoto i srebro dla LKS–u Pszczyna
Szukaj w serwisie:
 
   
08-08-2018 11:56
Zgłoś drużynę do PALP!
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Inauguracja 16. edycji rozgrywek zaplanowana została na 26 sierpnia.

Rozgrywki pierwszej rundy powinny potrwać do początku listopada, jest to jednak uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym.
Mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczną murawą. Spotkania odbywać się na boisku Orlik” przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecz trwają 2x20 minut. Mecze rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby spotkania mogą być również rozgrywane w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 16. rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

replica watches
https://www.okreplica.ru

Zapisy trwają do niedzieli, 19 sierpnia. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia, o godzinie 19.30 w hali POSIR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać na maila liga@posir.pszczyna.pl informację, która zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2017/2018 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą, należy zaznaczyć ten fakt w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy trzeba wpisać adnotację Beniaminek”.
f) W tytule maila należy wpisać: Zgłoszenie do ligi piłkarskiej”.
2. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.
3. Opłacić wpisowe w wysokości 800 zł (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 – w tytule opisu PALP + nazwa drużyny”) oraz kaucję w wysokości 100 zł najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można dzwonić pod numer tel. 506 837 454.

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

(źródło: POSiR Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)