sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 20 sierpień, 2018r. .::. Bernarda, Samuela .::. najnowszy artykuł: Rozkład gier na weekend – wyniki
Szukaj w serwisie:
 
   
23-07-2018 17:03
Kolarska niedziela w Pszczynie
22 lipca w Pszczynie odbył się XI Memoriał im. Kazimierza Gazdy. Kolarze rywalizowali w kilku kategoriach, od żaków i młodzików po Elitę.

Ze względu na remont jezdni wokół rynku trasa zmagań przebiegała ulicami: 3 Maja, Plac Zwycięstwa i Wolności, Tadeusza Kościuszki, Bogedaina, Kopernika, Dworcowa, 3 Maja.
Pełna lista wyników jest dostępna na stronie związku (tutaj). Najlepsze trójki:

Kategoria Elita (dystans 45 km)
1. Komar Mateusz/ Voster ATS Team/ 58 pkt/ czas 01:00:23
2. Kostecki Patryk/ Domin Sport/ 34 pkt/ czas 01:00:23
3. Szóstka Paweł/ TC Chrobry SCOTT Głogów/ 28 pkt/ czas 01:00:49
Kategoria Orlik (dystans 45 km)
1. Szóstka Paweł/ TC Chrobry SCOTT Głogów/ 28 pkt/ czas 01:00:49
2. Manowski Mateusz/ Team Hurom/ 11 pkt/ czas 01:01:11
3. Jąkała Jakub/ TC Chrobry SCOTT Głogów/ pkt 3/ czas 01:01:11
Kategoria Junior (dystans 37,5 km)
1. Zarębski Marcin/ UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz–Laskowice/ 37 pkt/ 00:51:27
2. Byczkowski Jakub/ UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz–Laskowice/ 26 pkt
3. Miksanik Valdimir/ CK FESO Petrvald/ 21pkt
Kategoria Junior młodszy (dystans 21 km)
1. Kazen Marcel/ CZKKS Kolejarz Jura Częstochowa/ 45 pkt/ czas 00:30:57
2. Nowicki Łukasz/ LSKK Bełchatów/ 26 pkt
3. Mucialik Jakub/ Miejsko Gminny LKS Błękitni” Mexeller/ 8 pkt
Kategoria Juniorka (dystans 21 km)
1. Stępień Karolina/ LSKK Bełchatów
2. Hałubińska Patrycja/ LSKK Bełchatów
4. Kawka Karolina/ LKK GOS Mszana
Kategoria Elita kobiet (dystans 21 km)
1. Mudrikova Katerina/ ACK Stará Ves nad Onřejnicí
2. Zgorzelska Kinga/ Akademia Kolarska Seven Wałbrzych
3. Kuszyńska Lidia/ Akademia Kolarska Seven Wałbrzych
Kategoria Juniorka młodsza (dystans 12 km)
1. Bolenda Agnieszka/ Liv Feniks Womens Cycling Team/ 23 pkt/ czas 00:19:59
2. Manowska Małgorzata/ LK UKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR/ 20 pkt/ czas 00:19:59
3. Długaś Anna/ KTK Kalisz/ 16 pkt/ czas 00:19:59
Kategoria młodziczka (dystans 12 km)
1. Długaś Anna/ KTK Kalisz/ 16 pkt/ czas 00:19:59
2. Szramowska Łucja/ Cykloklasa Merida SP UKS Feniks Rydułtowy/ pkt 1/ czas 00:19:59
3. Papierok Martyna/ Cykloklasa Merida SP UKS Feniks Rydułtowy/ pkt brak/ czas 00:20:21
Kategoria Żak (dystans 6 km)
1. Sasin Jakub/ ACK Stará Ves nad Onřejnicí/ czas 00:10:35
2. Szewc Krzysztof/ Szkółka Kolarska Pawełki przy ZSTI Gliwice/ czas 00:10:35
3. Czerniecki Szymon/ Szkółka Kolarska MOSiR Wodzisław/ czas 00:10:35
Kategoria Żakini (dystans 6 km)
1. Tokarska Milena / Szkółka Kolarska w Koziegłowach/ czas 00:10:42
2. Kolańczyk Larysa/ Cykloklasa Merida Sp Szkółka KOLAR/ czas 00:10:42
3. Grabowska Emilia/ Cykloklasa Merida Sp Szkółka KOLAR/ czas 00:10:42
Kategoria Masters powyżej 45 lat (dystans 15 km)
1. Wojciech Maciąg
2. Jacek Szary
3. Andrzej Kasprzyk
Kategoria Masters poniżej 45 lat (dystans 15 km)
1. Jan Grzempa
2. Patryk Gruszka
3. Piotr Jeżewski
(man)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)