sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
19-07-2018 12:59
Zagraj w Turnieju Siatkówki Plażowej
fot. POSiR
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej oraz XI Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów.

Turniej młodzieżowy zostanie rozegrany 11 sierpnia, a mikstów 12 sierpnia na boiskach plażowych POSiR–u. Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej odbędzie się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn, a wziąć w nim udział mogą panie i panowie urodzeni w roku 1997 i młodsi.
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są na adres sport@posir.pszczyna.pl (z dopiskiem Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej) do 7 sierpnia 2018. W treści wiadomości należy podać skład pary, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz kontaktowy numeru telefonu. Udział w turnieju jest płatny, a opłatę wpisową w wysokości 20 zł/para należy opłacić do 7 sierpnia 2018 (przelewem na konto bankowe: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka).

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna na stronie POSiR–u).
fot. POSiR
W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 12 par (decyduje kolejność zgłoszeń). Początek turnieju zaplanowano o godzinie 9.00.

Natomiast zgłoszenia do turnieju mikstów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem XI Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów”) do 8 sierpnia 2018. W zgłoszeniach wymagane jest podanie składu pary, osoby zgłaszającą oraz telefonu kontaktowy. Wpisowe do turnieju w wysokości 20 zł/para, prosimy wpłacać przelewem na konto bankowe: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 do 8 sierpnia. W dniu turnieju wpisowe do zawodów wynosi 30 zł/para.

W turnieju mikstów może wziąć udział maksymalnie 16 par (decyduje kolejność zgłoszeń). System gry będzie uzależniony od ilości zgłoszonych par. Dla najlepszych przewiduje się nagrody rzeczowe. Początek zmagań o godzinie 9.30.
(man)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)