sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 23 luty, 2019r. .::. Romany, Damiany .::. najnowszy artykuł: 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym
Szukaj w serwisie:
 
   
06-07-2018 14:05
Turniej Piłki Nożnej Plażowej nad Dokawą

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Ośrodkiem nad Dokawą” zapraszają na kolejny Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który odbędzie się w sobotę, 14 lipca w Ośrodku nad Dokawą”. Zapisy trwają!

Turnieje organizowane na obiektach Ośrodka nad Dokawą” są już na ziemi pszczyńskiej kultowe. I w tym roku odbędzie się ta kolorowa i rodzinna impreza.
W Turnieju Piłki Nożnej Plażowej udział będzie mogło wziąć maksymalnie 16 zespołów. Zapisy trwają i zakończą się w środę, 11 lipca. Aby zapisać swoją ekipę należy wysłać wiadomość mailową z nazwą drużyny na adres: sport@posir.pszczyna.pl. Drużyna zostanie wpisana na listę uczestników turnieju dopiero po wpłynięciu na konto POSiR-u (BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub wpłacie w sekretariacie wpisowego - 120 zł.

Oprócz grania w plażówkę”, na zielonym terenie Ośrodka nad Dokawą” czekać na was będzie wiele innych atrakcji - w szczególności dla najmłodszych. Całe rodziny będą mogły rywalizować w konkursach z nagrodami, możliwa będzie darmowa zabawa na dmuchańcach czy udział w grach sportowych. To wszystko zupełnie za darmo! Ponadto, będzie można napić się zimnego z pianką czy zjeść kiełbasę, albo pizzę.

(źródło: POSiR Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)