sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 25 czerwiec, 2019r. .::. Łucji, Wilhelma .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
13-06-2018 10:22
Natalia Mach i Jacek Majewski w reprezentacji Polski

Natalia Mach oraz Jacek Majewski zostali powołani przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na Międzynarodowy Mecz Juniorów, który odbędzie się w Vyskovie w Czechach, w sobotę 16 czerwca.

Mecz U-20 zostanie rozegrany z udziałem pięciu państw: Czech, Polski, Słowacji, Słowenii oraz Węgier.
W każdej konkurencji zostało powołanych po dwóch najlepszych juniorów w kraju oraz po cztery osoby do sztafety: 4x100 m oraz 4x400 m.

W reprezentacji Polski znalazło się aż 10 zawodników ze Śląska, w tym dwóch lekkoatletów z Pszczyny. Natalia Mach będzie reprezentować kraj w trójskoku (jej najlepszy wyniki to 12,64 cm), a Jacek Majewski w biegu na 400 m (48,66 s).

Dla zawodników trenera Marka Bieli będzie to mały sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Juniorów we Włocławku oraz kolejna szansa na uzyskanie minimów na Mistrzostwa Świata Juniorów.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)