sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 23 luty, 2019r. .::. Romany, Damiany .::. najnowszy artykuł: 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym
Szukaj w serwisie:
 
   
16-05-2018 10:34
Wiosna Sokoła i Krawczyka
Jakub Krawczyk (w środku) wiosną regularnie trafia dla Sokoła.
Znakomitą serię notuje Sokół Wola, zapewniając sobie tym samym utrzymanie w klasie okręgowej (grupa I śląska).

Jeszcze kilka kolejek temu Sokół drżał o ligowy byt. Seria czterech wygranych z rzędu (2:0 z Krupińskim Suszec, 7:2 z Pogonią Ruda Śląska, 2:0 z Grunwaldem Ruda Śląska, 2:1 z AKS-em Mikołów) wywindowała wolan na ósme miejsce w tabeli (34 pkt.).
Dobrą formę podopiecznych Marcina Berezy potwierdził ostatni mecz z dużo wyżej notowanym AKS-em Mikołów. Wolanie do przerwy przegrywali 0:1, ale po zmianie stron to oni strzelili dwie bramki czwartym w tabeli mikołowianom. Jedną z bramek (szóstą w rundzie wiosennej) zdobył 17-letni Jakub Krawczyk.

- Próbowaliśmy go jeszcze w A-klasie, ale złapał kontuzję. Daliśmy mu czas, żeby spokojnie się wyleczył i na wiosnę zaskoczył z formą. Z tych wszystkich młodych chłopaków trenujących w Sokole, to najbardziej perspektywiczny piłkarz. Jakub jest ułożony mentalnie i jak tylko będzie chciał, jest w stanie w piłce osiągnąć coś więcej – mówi Marcin Bereza, grający trener Sokoła.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)