sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 23 luty, 2019r. .::. Romany, Damiany .::. najnowszy artykuł: 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym
Szukaj w serwisie:
 
   
24-04-2018 12:42
Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego
(fot. POSiR Pszczyna)

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w VII Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego. Impreza odbędzie się w sobotę 19 maja.

Trasa tegorocznego marszu z kijami, wyznaczona jest wokół Zbiornika Łąckiego.
Start i meta znajdować się będzie w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, a trasa będzie wiodła przez koronę zapory, Porębę, Brzeźce oraz Wisłę Wielką ponownie do Ośrodka Sportów Wodnych i wyniesie około 11 km.

Tradycyjnie zanim grupa wyruszy w drogę, odbędzie się krótka rozgrzewka i pokaz najważniejszych technik chodu z kijami. Organizatorzy do udziału w marszu zapraszają wszystkie osoby, zarówno te, które na co dzień maszerują z kijami w ręku, jak i te, które chciałyby aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas. W szczególności mile widziane są całe rodziny. Nordic walking jest bardzo dobrą formą aktywności dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 kwietnia br. drogą elektroniczną (hala@posir.pszczyna.pl z dopiskiem 7. Nordic Walking”). W wiadomości nalezy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki (w przypadku dzieci trzeba podać wzrost, a osoby dorosłe - S, M, L, XL, XXL).

Udział w marszu jest płatny: dorośli - 15 zł, dzieci i młodzież szkolna - 5 zł. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę, medal i posiłek. Dla uczestników, którzy zapiszą się po upływie terminu zgłoszeń, organizator nie przewiduje pamiątkowych koszulek.

(źródło: POSiR Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)