sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

środa, 12 grudzień, 2018r. .::. Adelajdy, Aleksandra .::. najnowszy artykuł: Wymyśl hasło na ferie i zgarnij nagrodę
Szukaj w serwisie:

13-04-2018 11:43
Rozkład gier – w niedzielę derby gminy Pszczyna (wyniki)
Jesienią Iskra wygrała w Łące 2:1 po golach Tomasza Zawadzkiego i Michała Pruska.
Spośród meczów zaplanowanych na najbliższy weekend w powiecie pszczyńskim na pierwszy plan wysuwają się derby w klasie okręgowej – Iskra Pszczyna – LKS Łąka.

Faworytem mimo wszystko będzie młoda drużyna Iskry. Łąka jest w dołku, przegrała trzy mecze z rzędu, w tym środowy z przedostatnią w tabeli Pogonią Ruda Śląska. Iskra wiosną zanotowała remis, wygraną i porażkę. Jesienią to podopieczni jeszcze wtedy Grzegorza Łukasika byli wyraźnie lepsi, choć wygrali tylko 2:1.

III liga (grupa III) – 23. kolejka
Stilon Gorzów – Pniówek Pawłowice – 6:0

IV liga (grupa II śląska) – 20. kolejka
LKS Czaniec – LKS Goczałkowice–Zdrój – 0:0

Klasa okręgowa (grupa I śląska) – 20. kolejka
Sokół Wola – Sparta Katowice – 2:3 (1:1)
Więckowski (dwie) – dla Sokoła
Krupiński Suszec – Wawel Wirek – 1:2 (1:2)
Biber – dla Krupińskiego
Iskra Pszczyna – LKS Łąka – 0:3 (0:2)
Słomka, Puchała (dwie) – więcej o meczu wkrótce

Klasa A (Tychy) – 20. kolejka
Zet Tychy – Iskra II Pszczyna – 0:1 (0:1)
F. Pustelnik
Polonia Międzyrzecze – LKS Rudołtowice–Ćwiklice – 2:4 (0:2)
Mizera, Beberok, Chrobaszczyk, Kątny – dla Rudołtowic
GTS Bojszowy – LKS Studzienice – 2:3 (0:2)
Żemła, Marcin Janosz, Furtok – dla Studzienic
Czarni Piasek – Siódemka Tychy – 3:2 (0:1)
P. Urbańczyk (dwie), M. Pęszor – dla Czarnych
LKS Studzionka – Fortuna Wyry – 3:2 (1:1)
Damian Król, Domin, samobójcza – dla Studzionki
LKS Frydek – Znicz Jankowice – 2:3 (1:3)
P. Żemła, Kapica – dla Frydku; Kraus (trzy) – dla Znicza
LKS Wisła Wielka – Czapla Kryry – 5:0 (3:0)
M. Ploch (trzy), M. Kotas, Wilk

Klasa B (Tychy)

18. kolejka
Leśnik Kobiór – Zet II Tychy – 2:1 (1:0)
Błażej Kozyra, Koterla – dla Leśnika
Unia Bieruń Stary – LKS Brzeźce – 2:1 (1:1)
(109.207.111.142)
Cienkiś jak ta picza z gwizdkiem. Bez odbioru.

2018-04-16 18:16:12
LKS
(apn-31-2-86-229.dynamic.gprs.plus.pl)
Po sobotnim meczu nie zasługuje na szacunek, a do Pana dużo jeszcze mu brakuje. Szacunek dla LKS–u gramy do końca.

2018-04-16 16:12:44
SBL
Dla ciebie PAN Myszor, c**lu.

2018-04-16 13:51:45
LKS
(aamm54.neoplus.adsl.tpnet.pl)
To Bydło co biegało po boisku pod nazwa GTS Bojszowy powinni ukarać finansowo za język i zachowanie. Sedzua sędziował na niekorzyść dla ŁKS–u powinien dać 3 czerwone kartki dał tylko jedna. Pierwsza kartka czerwona Myszor, druga czerwona ten drugi stoper, 3 czerwona prawy obrońca który miał już żółta i miał dostać 2 żółta w drugiej połowie. Dla was dał karnego z kapelusza nasz obrońca stal w miejscu a Myszor na niego wpadł. Może kupiliście mecz ale przegraliście go hehe

(user-94-254-180-131.play-internet.pl)
Gdzie żeś tam sędziego widział? Ten synek w żółtej koszulce z gwizdkiem na sznureczku,to on? Jak dla mnie, to Bojszowy mogą grać nawet w C klasie, bo i tak będę dalej chodził na mecze. GTS sobie poradzi bez Twoich oświadczeń, bo ma na to warunki. A co do karnego, to tego "karnego" widziały tylko dwie osoby: Ty i "sędzia". Powodzenia w następnych meczach bez koleżeńskie pomocy. Z tego co słyszałem, to "sędziowie" byli z Pszczyny? Więc o czym mamy dyskutować?

2018-04-16 09:01:44
LKS
(apn-46-169-131-176.dynamic.gprs.plus.p)
Bojszowy porażka cały mecz tylko pretensje do sędziego, Pan Myszor powinien wylecieć w pierwszej połowie za obrażanie sędziego. Wstyd małe dzieci na trybunach, a piłkarze Bojszow zachowali się jak prostaki. Karny w 92 minucie był ewidentny ścięcie zawodnika w polu karnym. Bojszowy tym zachowanie B klasa

2018-04-16 08:46:37
do Kibic
(cfe185.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Znasz wsiurze znaki interpunkcyjne? słyszałeś w ogóle o tym?

2018-04-15 21:12:37
Kibic
(ip-195225037063.multimetro.pl)
Brawo brzezce jak jest prezes brawo klasa światowa oby tak dalej

2018-04-15 19:40:35
xxx
(188.146.166.86.nat.umts.dynamic.t-mobi)
Jak Frydek?

2018-04-15 13:11:21
Kibic
(91.222.24.127)
Brawo Więckowski za 2 bramki brawo Wesecki za 2 asysty .Ciagliście tą grę; )

2018-04-15 13:04:31
SBL
Alojz, to ty patrzyłeś wczoraj zza płotu na mecz,bo na bilet żeś nie miał? Teraz siedzisz w McDonald na darmowym Wi–Fi i wylewasz swoje wypociny na tej stronie. Jak GTS spadnie,to trudno. W B klasie chłopaki będą grali (W normalnych warunkach).

2018-04-15 11:07:10
Alojz
(apn-31-0-41-187.dynamic.gprs.plus.pl)
Bojszowy b klasa lallalala

2018-04-14 22:55:29
SBL
Lolek, zapytaj sędziego...jak sie daje karnego w 93 min z d**y...

2018-04-14 22:38:42
Lolek
(aaid30.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Jak te Studzienice mogły wygrać ? Jak 2–gą połowe stali nawet jak bojszowy graly w 10

2018-04-14 21:26:35
wolan
(user-94-254-179-24.play-internet.pl)
sokół za taką grę brawa jest walka i to się kibicom podoba ;;;czy wygrywasz czy nie i tak kocham was;