sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

środa, 12 grudzień, 2018r. .::. Adelajdy, Aleksandra .::. najnowszy artykuł: Wymyśl hasło na ferie i zgarnij nagrodę
Szukaj w serwisie:

11-04-2018 10:30
Trwa budowa drużyny
Kamil Bałuch zameldował się po kontuzji na boisku i od razu zdobył bramkę w meczu ze Studzionką.
Odmłodzony Znicz Jankowice pod wodzą Wojciecha Opołki na razie przegrywa. Czy będzie lepiej?

3:4 z Czarnymi Piasek i 1:3 z LKS-em Studzionka – to wyniki meczów jankowiczan na wiosnę w tyskiej A-klasie. –Trwa budowanie nowej drużyny. Krok po kroku robimy postępy. Wniosek po tych dwóch meczach jest taki, że musimy popracować nad tym, żeby drugie połowy były w naszym wykonaniu tak dobre jak pierwsze - mówi Wojciech Opołka, trener Znicza Jankowice.

W Piasku do przerwy był remis 2:2, a ze Studzionką Znicz remisował u siebie 0:0. Młoda drużyna po 90 minutach gry schodziła z boiska jednak pokonana. Wojciech Opołka nie ma łatwego zadania, bo drużynę opuścili najbardziej doświadczeni piłkarze - Artur Niemiec, Tomasz Tomanek, Andrzej Żupa czy Kamil Błażyca. Do tego poważnej kontuzji kolana w okresie przygotowawczym nabawił się Łukasz Bałuch. Od dłuższego czasu z powodu urazu nie gra Mateusz Bałuch, a najmłodszy z braci – Kamil, wrócił po kontuzji dopiero w meczu ze Studzionką.