sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 12 grudzień, 2018r. .::. Adelajdy, Aleksandra .::. najnowszy artykuł: Wymyśl hasło na ferie i zgarnij nagrodę
Szukaj w serwisie:
 
   
08-03-2018 09:43
Świetnie pokazali się w mistrzostwach Śląska, a Daria Jaczyńska w reprezentacji Polski
(fot. GKS Piast Wola) Reprezentacja GKS–u Piast Wola na mistrzostwach Śląska.

Z siedmioma medalami wrócili z mistrzostw Śląska zapaśniczki i zapaśnicy GKS-u Piast Wola. Z kolei Daria Jaczyńska z sukcesem reprezentowała Polskę w otwartych mistrzostwach Niemiec.

3 marca w Rudzie Śląskiej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska młodzików w zapasach w stylu wolnym i młodziczek w zapasach kobiet. W zawodach wzięło udział 125 zawodniczek i zawodników z 15 klubów.
Reprezentanci GKS-u Piast Wola, podopieczeni Pawła Ciemierza, wywalczyli siedem medali: Amelia Tomala - złoty, Wanesa Kania - złoty, Bartosz Piwowar - srebrny, Eryk Tomala - srebrny, Eryk Cichoń - srebrny, Błażej Tomala - srebrny, Kacper Krypa - srebrny.

Daria Jaczyńska, zapaśniczka GKS-u Piast Wola, wystąpiła w kadrze narodowej kadetek podczas turnieju w Niemczech. W dniach 23-24 lutego w miejscowości Apolda odbyły się Otwarte Mistrzostwa Niemiec w zapasach kobiet.
(fot. Polski Związek Zapaśniczy) Daria Jaczyńska na drugim stopniu podium w otwartych mistrzostwach Niemiec.

W zawodach uczestniczyło 200 zawodniczek, a Polskę reprezentowało 14 kadetek, które wywalczyły w sumie 9 medali. Daria Jaczyńska zdobyła srebrny medal w kategorii do 49 kg.

Był to świetny sprawdzian dla zawodniczek przed Pucharem Polski Kadetek w Łukowie. Jest to również kolejny start, który ma przygotować zapaśniczki do Mistrzostw Europy i wywalczenia kwalifikacji olimpijskich.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)