sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 12 grudzień, 2018r. .::. Adelajdy, Aleksandra .::. najnowszy artykuł: Wymyśl hasło na ferie i zgarnij nagrodę
Szukaj w serwisie:
 
   
07-03-2018 12:33
Sukces skaciorzy w mistrzostwach Polski
(fot. Polski Związek Skata)

3 i 4 marca w Pszczynie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski w Skacie.

Dwudniową rywalizację na drugim miejscu zakończył Leonard Sitko z Sokoła Wola. Z kolei na 10. miejscu uplasował się Zbigniew Mayer, reprezentujący CEZAB Piasek. W zawodach wystartowało 160 graczy w skata.
Skat to gra karciana szczególnie popularna na Śląsku. Nazywana jest czasem śląskim brydżem”. Jak czytamy w oficjalnych zasadach, gra w skata powstała w latach 20. XIX w, w Altenburgu. Z elementów różnych starszych gier w karty zrodził się właśnie skat. Grają trzy osoby - w każdej grze tworzą się dwie strony: solista i dwóch przeciwników.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)