sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 09 grudzień, 2019r. .::. Leokadii, Wiesława .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
09-02-2018 10:09
Artur Zemlak znów na ławce trenerskiej Iskry
Artur Zemlak (z lewej) był m.in. asystentem Jana Żurka.
Artur Zemlak zajął zwolnione przez Grzegorza Łukasika stanowisko trenera Iskry Pszczyna.

Zemlak wraca na ławkę trenerską pierwszego zespołu Iskry Pszczyna po ponad 10 latach. W sezonie 2006/2007 wprowadził A–klasową wówczas Iskrę do okręgówki. Zrezygnował po rundzie jesiennej sezonu 2007/2008.

Ale z Iskrą się nie rozstał. Przez lata był tam trenerem trampkarzy i juniorów. Był też asystentem Jana Żurka, gdy ten pracował z piłkarzami Iskry. Ostatnio Artur Zemlak szkolił młodzież w UKS–ie Suszec, a jesienią prowadził B–klasowe rezerwy Krupińskiego Suszec.

Jako piłkarz Zemlak (rocznik 1970) też był związany z okolicznymi klubami. Jest wychowankiem LKS–u Stara Wieś, gdzie zaczynał piłkarską karierę razem z Bogdanem Pruskiem. Bronił też barw Krupińskiego Suszec, LKS–u Rudołtowice–Ćwiklice, Nadwiślana Góra i Iskry Pszczyna.

Co go skłoniło do powrotu do Iskry? – Zdecydował sentyment do klubu, z którym byłem związany przez tyle lat. Długo się nie zastanawiałem – mówi Artur Zemlak.

Zemlak obserwował już, w miniony wtorek, jeden sparing swoich nowych podopiecznych, przegrany 2:3 z MRKS–em Czechowice–Dziedzice.

– Chłopcy zagrali dobry mecz, zostawili na boisku serce. Trudno mi w tej chwili powiedzieć coś więcej, potrzebuję czasu, żeby wszystkich poznać. Chcę się też przyjrzeć współpracy pomiędzy pierwszą a drugą drużyną. Jestem optymistycznie nastawiony. Nie będę zmieniać obranego przez zarząd klubu kierunku – chcemy wprowadzać do pierwszej drużyny coraz więcej młodych piłkarzy, wychowywanych tutaj w Pszczynie – mówi Zemlak.

Praca z młodzieżą nowemu szkoleniowcowi Iskry nie jest obca. Z rocznikiem 1996 Iskry Pszczyna wywalczył awans do śląskiej ligi juniorów młodszych. Z tamtych czasów pamięta piłkarzy, którzy do dzisiaj grają w pierwszej lub drugiej drużynie Iskry: Tomasza Cepmurę, Radosława Operchalskiego, Dawida Wdowiaka, Pawła Zjawińskiego, Michała Grajcarka czy Radosława Rakowskiego.
(jack)
Wasze opinie
2018-02-17 22:15:11
powiat
(user-94-254-180-67.play-internet.pl)
panie redaktor sparingi już grają a tu dalej środek zimy i wielki sen obudżcie się
 
2018-02-12 18:44:05
Raul
(159-205-164-142.adsl.inetia.pl)
W końcu ktoś związany z Pszczyną. Powodzenia Artur
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)