sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 21 październik, 2018r. .::. Hilarego, Urszuli .::. najnowszy artykuł: Mecz na szczycie w A–klasie i koniec jesieni w B–klasie – wyniki
Szukaj w serwisie:
 
   
28-12-2017 14:05
Pobiegnij w biegu Królowie u bram aniołów”
W sobotę, 6 stycznia odbędzie się druga edycja biegu Królowie u bram aniołów” replica uhren deutschland
. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na dokończenie Domu Kulejących Aniołów i świętować jego otwarcie.
Budowa Domu Kulejących Aniołów, w którym od nowego roku stacjonować będą podopieczni pszczyńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, trwała 8 lat. Przez ten czas, prowadzonych było wiele zbiórek, dzięki którym dom mógł powstać.

Jedną z form pomocy,uhren replica na którą w zeszłym roku wpadli Tomasz Bratek i Jacek Kotajny, było zorganizowanie imprezy dla biegaczy pod nazwą Mikołaje – aniołom”, a w tym roku Królowie u bram aniołów”. Wszystko odbywa się w Piasku na terenie Domu Kulejących Aniołów”, a trasa wyznaczana jest na ulicach najliczniejszego sołectwa w gminie Pszczyna.

Podobnie jak w zeszłym roku, uczestnicy będą mogli wybrać jedną z dwóch tras – 5 km i 10 km. Opłata startowa to 20 zł w przypadku zgłoszenia internetowego (www.dostartu.pl) i 30 zł, kiedy opłacana jest w dniu startu. Całość z dochodu przeznaczona zostanie na wykończenie domu.

Organizatorzy serdecznie zachęcają wszystkich piłkarzy, aby wzięli udział w imprezie. – To idealna forma pierwszego, noworocznego treningu. W przerwie pomiędzy kolejnymi meczami PALP–u, LF–a czy MLF–a, warto pobiegać – mówi Tomasz Bratek.

Po zakończeniu imprezy, o godzinie 18.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku odbędzie się msza święta, po której zakończeniu koncert kolęd wykona zespół Równica”.

Wszyscy zainteresowani jakąkolwiek pomocą proszeni są o kontakt z organizatorami, pod numerami telefonów 609 568 567 oraz 601 514 249.
best replica watches

www.lessgauss.com
(PP)
Wasze opinie
2018-01-02 10:21:31
pytajacy
(185.34.236.168)
czy wybiera się, ktoras z druzyn na pierwszy tegoroczny trening..?? koszulki klubowe bylyby wskazane
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)