sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 25 października, 2020r. .::. Darii, Kryspina .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
31-10-2017 14:52
Najlepsi sportowcy uczą się w Chrobrym”

Podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego w roku szkolnym 2016/2017. W ogólnej klasyfikacji najlepsi okazali się uczniowie z I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.
W tym roku szkolnym w rywalizacji sportowej wzięło udział aż osiem szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pszczyńskiego. Uczniowie swoje sportowe talenty mogli pokazać w takich dyscyplinach, jak sztafetowe biegi przełajowe, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna, tenis stołowy czy lekkoatletyka.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice III LO w Pszczynie, zdobywając łącznie 110 pkt. Tuż za nimi na podium stanęły reprezentantki I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie (103 pkt.) i LO im prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach (78 pkt.). W kategorii chłopców współzawodnictwo zdominowali uczniowie PZS nr 2 w Pszczynie (114 pkt.), Chrobrego” (110 pkt.) oraz III LO w Pszczynie (102 pkt.).

W ogólnej klasyfikacji zwyciężyli natomiast uczniowie z Chrobrego” zdobywając łącznie aż 213 pkt. Niewiele gorsza, z wynikiem 212 pkt., okazała się młodzież z III LO w Pszczynie. Jako trzeci na podium stanęli reprezentanci Rolniczoka” (180 pkt.).

Najlepsze szkoły - w kategorii ogólnej, dziewcząt oraz chłopców - otrzymały bony o wartości 500 zł ufundowane przez powiat pszczyński oraz Urząd Miejski w Pszczynie. Ponadto, dwa bony o takiej samej wartości rozlosowano wśród pozostałych szkół uczestniczących w zawodach. Nagrody wręczyli wicestarosta Krystian Szostak oraz dyrektorzy placówek.

(źródło: Powiat Pszczyński)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)