sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl

niedziela, 22 październik, 2017r. .::. Korduli, Filipa .::. najnowszy artykuł: Dwa złota i srebro Plesbadu w Grand Prix Gold
Szukaj w serwisie:

12-10-2017 12:28
PLKS rozpoczął sezon – zwycięstwo i porażka
(fot. Dariusz Paliczka)
6 października siatkarki PLKS–u Pszczyna zainaugurowały sezon 2017/2018 od zwycięstwa nad Impelem II Wrocław. W środę, 11 października uległy Polonii Świdnica.

Rywalizację w II lidze (grupa III) siatkarki z Pszczyny rozpoczęły od spotkania na własnym parkiecie z Impelem II Wrocław. Mecz ten wygrały 3:0 (25:20, 25:21, 25:20).
PLKS zagrał w składzie: Marta Jędrysik, Agnieszka Młynarczyk, Urszula Lorenc, Martyna Kołodziej, Karolina Olczyk, Natalia Krzempek, Paulina Ponikiewska (libero) oraz Żaneta Stępień, Adrianna Wróblewska, Maria Jakubiec

W środę, w 2. kolejce pszczynianki zmierzyły się w Pszczynie z MKS Polonią Świdnica. Tym razem musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając 1:3 (25:21, 23:25, 15:25, 22:25).

Po wygranym pierwszym secie do 21, pszczynianki zaczęły popełniać błędy własne, a grę na boisku zdominowały rywalki. Trzeci set, w którym świdniczanki wygrały do 15, miał jednostronny przebieg. W ostatnim, czwartym secie gra się znów wyrównała, ale kontrowersyjne decyzje sędziów w samej końcówce, przy stanie 22:22, spowodowały zamieszanie na boisku i nerwowość w szeregach zawodniczek PLKS–u. Ostatecznie po grze na przewagi czwartego seta wygrały świdniczanki i zgarnęły trzy punkty.

Pszczynianki zagrały w składzie: Marta Jędrysik, Agnieszka Młynarczyk, Urszula Lorenc, Martyna Kołodziej , Karolina Olczyk, Natalia Krzempek, Paulina Ponikiewska (Libero) oraz Żaneta Stępień, Adrianna Wróblewska, Maria Jakubiec, Paulina Dyc–Bażanowska.

(źródło: PLKS Pszczyna)