sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 20 wrzesień, 2018r. .::. Filipiny, Eustachego .::. najnowszy artykuł: Festiwal Rekreacji i Sportu na rynku w Pszczynie
Szukaj w serwisie:
 
   
12-10-2017 11:36
Natalia Mach w kadrze Polski
Dzięki świetnym wynikom osiąganym w tym sezonie, Natalia Mach trafiła do kadry narodowej.

Podopieczna trenera Marka Bieli została powołana do kadry narodowej juniorek.

Absolwentka SP 18, a obecnie uczennica III LO w Pszczynie po znakomitym sezonie została doceniona przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.
Zawodniczka Iskry Pszczyna będzie przygotowywała się nie tylko do mistrzostw Polski, ale również do najważniejszej imprezy juniorskiej, czyli Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere (Finlandia), które odbędą się w dniach 10–15 lipca 2018 r.

Natalia Mach, dzięki zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Polski w trójskoku oraz uzyskaniu pierwszej klasy sportowej, będzie finansowana i szkolona także z programu ACSS–u, czyli Akademickiego Centrum Szkolenia Sportowego.

Swoją przygodę z lekką atletyką rozpoczęła od... rzutu piłeczką palantową! I do tej pory pozostaje bardzo wszechstronną zawodniczką. Jej wyników na 100 i 200 m może pozazdrościć nie jedna sprinterka.

Rekordy życiowe Natalii Mach: 100 m – 12,51 s., 200 m – 25,59 s., 300 m – 41,79 s. (jeszcze jako młodziczka), skok w dal – 5,68 m, trójskok– 12,41 m.

Przed kadrowiczką staje wiele wyzwań i wyrzeczeń. Będzie musiała połączyć wyjazdy na zgrupowania i naukę, a tej w tym roku będzie znacznie więcej, bowiem w maju Natalia przystąpi do egzaminu dojrzałości. Pocieszeniem może być fakt, że indeks na AWF ma już zapewniony.
(jack)
Wasze opinie
2017-10-15 21:55:18
kpr
(ip-193-239-145-117.multi-telekom.pl)
Powodzenia Natalia !!!Także absolwentka PG nr 2 w Pszczynie:)
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)