sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 20 wrzesień, 2018r. .::. Filipiny, Eustachego .::. najnowszy artykuł: Festiwal Rekreacji i Sportu na rynku w Pszczynie
Szukaj w serwisie:
 
   
11-10-2017 10:09
Zapisz zespół do Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w 11. edycji Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice.

Do udziału w rozgrywkach zachęcane są amatorskie zespoły siatkarskie, zarówno te które występowały w poprzednich edycjach ligi, jak i te, które do tej pory nie rywalizowały w tych zmaganiach.

Na potrzeby ligi zabezpieczone są dwie hale: POSiR w Pszczynie oraz Goczuś” w Goczałkowicach-Zdroju. Mecze będą rozgrywane do trzech wygranych setów. System rozgrywek będzie z kolei uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze będą rozgrywane w weekendy (w większości w niedziele), a także niektóre dni świąteczne.

Organizatorzy gwarantują również odpowiednią obsługę rozgrywek pod kątem opieki technicznej, sędziowskiej i medialnej. Na zakończenie rozgrywek nie zabraknie nagród, nie tylko dla najlepszych.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem Liga Siatkówki) do 22 października. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, miejscowość-siedzibę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, telefon kontaktowy.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 października (poniedziałek) w hali POSiR w Pszczynie o godzinie 19.30. Przewidywana inauguracja rozgrywek wyznaczona jest na 29 października (niedziela).

Wpisowe do rozgrywek wynosi 600 zł (płatne osobiście w biurze ośrodka lub na konto POSiR - 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001).
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)