sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 21 maj, 2018r. .::. Tymoteusza, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Pierwszy mecz finału dla Jastrzębia
Szukaj w serwisie:
 
   
12-09-2017 10:01
Michał Moroń z kwalifikacją na mistrzostwa Polski
Michał Moroń z trenerem Markiem Bielą.
Utalentowany piętnastolatek, Michał Moroń, przebojem wskakuje” do czołówki nie tylko Śląska, ale również Polski. Zawodnik Iskry Pszczyna zajął drugie miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Opolu w skoku wzwyż.

Zawody były bezpośrednią kwalifikacją do Mistrzostw Polski Młodzików. Lekkoatleta uzyskał znakomity wynik 180 cm (aktualnie szósty wynik w Polsce w kategorii młodzik), podczas gdy minimum PZLA wynosi 174 cm.

– Michał na co dzień trenuje na skoczni, która wymaga niemałej modernizacji: brak rozbiegu na odpowiedniej nawierzchni tartanowej oraz odbicie w miejscu zachodzących na siebie gum, powoduje, że trening techniczny przebiega w szczególnie trudnych warunkach. Mimo tego zawodnik wspaniale zaprezentował się w swoim debiucie na tak poważnych zawodach – cieszy się Marek Biela, trener lekkoatletów Iskry Pszczyna.

Przed Michałem Moroniem start w Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego, który w tym roku odbędzie się końcem września w Białej Podlaskiej.

Drugą młodziczką Iskry, która wystartowała w Opolu była Sonia Pala. Niestety nie zdołała się zakwalifikować do finałowej ósemki w konkursie skoku w dal, zajmując ostatecznie 10. lokatę. Sonia będzie miała okazję do rewanżu już w przyszłym roku. Teraz startowała z zawodniczkami o rok od siebie starszymi.
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)