sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 20 listopad, 2017r. .::. Anatola, Feliksa .::. najnowszy artykuł: Ligowcy finiszują. Zostaną tylko zaległości – wyniki
Szukaj w serwisie:
 
   
08-09-2017 10:59
Rozkład jazdy na weekend
Przed notującym złą passę LKS-em Frydek trudny mecz w Jankowicach.
Przed nami derby gminy Pszczyna w lidze okręgowej! W A–klasie niepokonaną Czaplę Kryry spróbuje zatrzymać Wisła Wielka.

III liga (grupa III) – 7. kolejka
Skra Częstochowa – Pniówek Pawłowice, 9 września, 18.00

IV liga (grupa II śląska) – 5. kolejka
LKS Goczałkowice–Zdrój – LKS Czaniec, 9 września, 16.00
Klasa okręgowa (grupa I śląska) – 5. kolejka
Wawel Wirek – Krupiński Suszec, 9 września, 15.00
Sparta Katowice – Sokół Wola, 9 września, 16.00
LKS Łąka – Iskra Pszczyna, 10 września, 16.00

Klasa A (Tychy) – 5. kolejka

LKS Studzienice – GTS Bojszowy, 9 września, 16.30
Czapla Kryry – LKS Wisła Wielka, 9 września, 16.30
Siódemka Tychy – Czarni Piasek, 9 września, 16.30
Iskra II Pszczyna – Zet Tychy, 9 września, 16.30
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Polonia Międzyrzecze, 10 września, 14.00
Znicz Jankowice – LKS Frydek, 10 września, 16.30
Fortuna Wyry – LKS Studzionka, 10 września, 16.30

Klasa B (Tychy) – 5. kolejka
LKS Brzeźce – Polonia II Łaziska Górne, 9 września, 16.30
Pniówek II Pawłowice – Josieniec Radostowice, 10 września, 11.00
LKS II Goczałkowice – MKS II Lędziny, 10 września, 11.00
Krupiński II Suszec – Leśnik Kobiór, 10 września, 16.30
UKS Warszowice – Unia Bieruń Stary, 10 września, 16.30
LKS Wisła Mała – LKS Woszczyce, 10 września, 16.30
(jack)
Wasze opinie
2017-09-09 21:32:18
Rr
(ip-31-0-120-138.multi.internet.cyfrowy)
Siódemka tychy nie powinna grać na sztucznym nie mają boiska trawiastego nie powinno się zgłaszać takich druzyn!!!pozatym takich druzyn nie powinniii sedziowac sędzie z Tychów!!!!koledzy z pierwszej lepszej knajpt
 
2017-09-09 20:50:30
wolan
(user-94-254-179-170.play-internet.pl)
może ktoś podać skład sokoła dzięki
 
2017-09-09 19:36:57
Byłech widziołech
(public-gprs192717.centertel.pl)
Czapla _Wisła. 4:3
 
2017-09-09 18:43:08
cr
(109.207.100.75)
Sparta–Sokół 5–1 (3–1); Więckowski
 
2017-09-09 18:04:42
SBL
(109.207.111.142)
Bojszowy...żenada!
 
2017-09-09 17:29:13
xxx
(user-94-254-188-64.play-internet.pl)
A jak czapla
 
2017-09-09 17:25:22
Lks
(ip-31-0-81-4.dynamic.gprs.plus.pl)
Studzienice wygrały walkowerem.. Bojszowy nie przyjechaly na mecz.
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)