sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 25 października, 2020r. .::. Darii, Kryspina .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
27-02-2017 10:13
III Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc – poznaj najlepszych
(fot. POPP, Krystyna Grzegorzek)

Po raz kolejny w Siłowni Quatro w Pszczynie spotkali się miłośnicy sportów siłowych. Okazją była trzecia edycja Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego.
Ta edycja pokazała, że grono uczniów interesujących się sportami siłowymi jest coraz większe. Wśród uczestników nie brakowało osób, które zgłosiły swój udział z ciekawości.

W zawodach udział wzięli uczniowie następujących szkół: Gimnazjum nr 4 z Pszczyny, gimnazjów z Suszca, Radostowic, Miedźnej i Studzionki oraz I LO, III LO, PZS 1, PZS 2, ZSZiO w Woli i ZSZ przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Pszczynie–Łące. W tej edycji organizatorów zaskoczyła (pozytywnie) ilość dziewcząt, których wystartowało aż 9!

Po obowiązkowym ważeniu rozpoczęto rywalizację w następujących konkurencjach:
1. Chłopcy:
– do 70 kg,
– od 70 kg do 80 kg,
– powyżej 80 kg.
2. Ilość powtórzeń ciężaru równego połowie masy ciała (osobno gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne).
3. Dziewczęta OPEN.

Wyniki III Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc

Zawody tak jak w ubiegłym roku sędziował obecny mistrz Polski w wyciskaniu wielokrotnym, Grzegorz Dyrcz.

Organizatorami i zarazem fundatorami nagród byli: Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, Siłownia Quatro, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu, producent napojów izotonicznych i witamin – marka 4MOVE oraz producent suplementów diety i odżywek dla sportowców marka Olimp Sport Nutrition. Zawody przygotowali nauczyciele POPP – Marek Czerwiński i Wojciech Magulski.

(jack/POPP)

Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)