sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
piątek, 20 kwiecień, 2018r. .::. Agnieszki .::. najnowszy artykuł: <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo; nie dały rady Drzewiarzowi – wyniki ze środy
Szukaj w serwisie:
 
   
06-12-2016 08:26
W Suszcu chcą grać. Mimo wszystko
W Suszcu już zimą rozpoczną formowanie kadry do gry w klasie okręgowej w sezonie 2017/2018.

Likwidacja kopalni KWK Krupiński odcisnęła swoje piętno na dyspozycji IV–ligowej drużyny z Suszca. Mimo fatalnej jesieni i niepewnej przyszłości przedstawiciele klubu nie zamierzają odpuścić mimo fatalnej sytuacji w jakiej się znajdują.

Już przed sezonem, kiedy w zespole Krupińskiego doszło do wielu roszad i poważnego odmłodzenia zespołu można się było spodziewać, że drużynę z Suszca czeka trudna jesień. Te przypuszczenia sprawdziły się. Prowadzona przez trenera Piotra Sowisza drużyna zakończyła piłkarską jesień z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Jak całą sytuację odbierają działacze? – Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że spadek jest pewny i nikt nie zdoła temu zapobiec. Chcemy grać dalej, z tym, że jeszcze bardziej pójdziemy w młodzież. Jak będzie wyglądał skład personalny, tego nie jesteśmy wstanie powiedzieć na dzień dzisiejszy. Teraz trzeba już zacząć formować zespół z myślą o grze w klasie okręgowej w przyszłym sezonie – stawia sprawę jasno Arkadiusz Nawrocki, kierownik Krupińskiego Suszec.

Cała sytuacja bez wątpienia jest pokłosiem likwidacją kopalni KWK "Krupiński", która decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A. została przekazana do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. – Likwidują kopalnię i tak naprawdę nie wiemy na czym stoimy, są ogromne znaki zapytania – tłumaczy kierownik Krupińskiego Suszec.

W związku z przyszłościowym rozumowaniem, a także ograniczonymi funduszami zespół po raz kolejny czeka odmłodzenie kadry. – Chcemy mieć jak najwięcej młodzieży, która chce grać, pokazywać się i zamierzamy też utrzymać drużynę rezerw. Nie chcemy niszczyć żadnej cząstki klubu w trakcie trwania rozgrywek. To już postanowiliśmy, ale zanim zapadną jakiekolwiek kolejne decyzje, czeka nas poważne spotkanie w gronie zarządu. Pierwsze kwestie związane z dalszym funkcjonowaniem klubu powinny się wyjaśnić na zebraniu, które odbędzie się w pierwszej połowie grudnia – zapowiada Nawrocki.

Po pierwszych ustaleniach suszczan czeka wybór nowego szkoleniowca, w miejsce kończącego współpracę z klubem Piotra Sowisza. – Rozpoczęliśmy już poszukiwania trenera, padają nazwiska ewentualnych kandydatów. Na ten moment mogę zdradzić, że chcielibyśmy, żeby drużynę prowadził ktoś z okolicy – zdradził kierownik Krupińskiego.

(tok)
Wasze opinie
2016-12-08 14:32:08
kibic
(91.189.136.236)
Tak to jest w polskiej piłce. Jak są pieniądze to są wyniki, nie ma pieniędzy – brak wyników.
 
2016-12-06 16:26:18
kibic
(nat-susz2.10GBe.multi-telekom.pl)
mi sie wydaje ze oni skoncza jeszcze w srodku tabeli !
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)