sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
piątek, 20 kwiecień, 2018r. .::. Agnieszki .::. najnowszy artykuł: <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo; nie dały rady Drzewiarzowi – wyniki ze środy
Szukaj w serwisie:
 
   
28-03-2016 09:28
Złoto było dla Sylwii Indeki zaskoczeniem

W dobrych nastrojach wrócili zawodnicy LKS-u Pszczyna z MP w biegach przełajowych. Sylwia Indeka przywiozła złoty medal, a Łukasz Jatczak wywalczył srebro.

Rozgrywane w Żaganiu zawody były dla Sylwii Indeki pierwszą okazją do zdobycia tytułu MP w biegach przełajowych. Historia jednak nie przemawiała na jej korzyść. - Nie byłam przekonana co do tych zawodów, bo ostatnimi czasy nie szło mi najlepiej na przełajach. W zeszłym roku byłam piąta, a dwa lata temu 12! – tłumaczy zawodniczka.

Bieg na 2 km z jej udziałem wyprowadził ją jednak z błędu. - Jechałam z nastawieniem by pobiec jak najlepiej. Prowadziłam od początku biegu, a na 300 metrów przed metą wyprzedziła mnie jednak z zawodniczek. Trzymałam się jej i na ostatnich 100 metrach skutecznie zaatakowałam. Wygrana była dla mnie wielkim, ale jakże pięknym zaskoczeniem – relacjonuje Sylwia Indeka, która minęła linię mety z czasem 6:43, mając sekundę przewagi nad drugą i pięć sekund nad trzecią zawodniczką.

- Ogromne podziękowania należą sie mojej trenerce, Marzannie Helbik! Kiedy ja już się poddaję, ona wciąż we mnie wierzy. Pętla miała dwa kilometry i ona starała się, żebym w każdym miejscu na trasie słyszała jej doping. W zasadzie to biegła cały czas ze mną – śmieje się złota medalistka MP w biegach przełajowych.

Złoty medal Sylwii Indeki na dystansie 2 km w kategorii juniorek to nie jedyny sukces lekkoatletów LKS-u Pszczyna w Żaganiu. Srebro w biegu juniorów młodszych na 3 km z czasem 9:41 wywalczył kolejny zawodnik pszczyńskiego klubu Łukasz Jatczak, który do pierwszego miejsca stracił trzy sekundy

(tok)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)