sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
piątek, 22 czerwiec, 2018r. .::. Pauliny, Flawiusza .::. najnowszy artykuł: 47,77 s Jacka Majewskiego w biegu na 400 m
Szukaj w serwisie:
 
   
24-03-2016 08:34
Ewa Kucharska wygrywa półmaraton Marzanny w Krakowie

Przygotowując się do kwietniowego startu w maratonie pszczynianka Ewa Kucharska zwyciężyła w odbywającym się w Krakowie półmaratonie Marzanny. Pszczynianka przebiegła dystans nieco ponad 21 kilometrów w czasie 1:19:55, mając dwie minuty przewagi nad drugą zawodniczką.

- Na otwartych przestrzeniach, a na krakowskich trasach jest ich sporo, wiało bardzo mocno. Wiedząc, że w tych warunkach nie dam rady wykręcić dobrego czasu, nie liczyłam na życiówkę i walczyłam tylko o zwycięstwo. Po 13 kilometrze rywalka dotrzymująca mi kroku osłabła i od tego czasu biegło mi się luźniej. Na ostatnim kilometrze wydawało mi się, że nie zbliżam sie do mety, a biegnę w miejscu. Do tego cały czas była prosta droga, bez żadnych zakrętów. Mimo tego dobiegłam do mety i wygrałam. Przegrałam jedynie z wiatrem, który uniemożliwił mi osiągnięcie lepszego czasu – relacjonuje swój start w Krakowie Ewa Kucharska.

(tok)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)