sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
21-03-2016 18:27
Medale z mistrzostw w tenisie stołowym rozdane! - zobacz film
Po raz 14. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Rywalizacja przy tenisowych stołach odbywała się w hali Powiatowego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

W zawodach wzięło udział blisko 110-ciu zawodników i zawodniczek. W tym gronie byli zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Pamiątkowe statuetki dla najmłodszego i najstarszego zawodnika odebrali - odpowiednio: Jeremiasz Paździor i Marcin Anderko.

Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie i Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego z Pszczyny.



XIV Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym, hala POSiR w Pszczynie, 12 marca 2016 roku - Klasyfikacje:
ŻACZKI: 1. Klaudia Surowiecka, 2. Justyna Czyrna, 3. Weronika Indeka, 4. Julia Jureczka, 5. Martyna Świerczek, 6. Kamila Przemyk, 7. Marta Sodzawiczny, 8. Wiktoria Sołtys.

ŻACY: 1. Marcin Golda, 2. Fabian Bieniek, 3. Paweł Polok, 4. Dariusz Ryguła, 5. Patryk Maga, 6. Bartosz Maga, 7. Filip Hebda, 8. Bartosz Hoffman, 9. Filip Konsek, 10. Olaf Then, 11. Wojciech Ścierski, 12. Hubert Paździor, 13. Jeremiasz Paździor, 14. Mateusz Matysik, 15. Łukasz Śledziona, 16. Albert Blobel, 17. Szymon Krawieczek.

MŁODZICZKI: 1. Jagoda Ryt, 2. Klaudia Folek, 3. Julia Iskrzycka, 4. Natalia Sodzawiczny, 5. Weronika Strządała, 6. Patrycja Pastuszka.

MŁODZICY: 1. Patryk Fluder, 2. Marcin Anderko, 3. Jan Noras, 4. Krzysztof Możdżeń, 5. Błażej Kokot, 6. Mateusz Pająk, 7. Daniel Świerczek, 8. Szymon Niemiec, 9. Szymon Bucewka, 10. Kamil Skrobol.

KADETKI/JUNIORKI: 1. Małgorzata Hebda, 2. Magdalena Ryguła, 3. Zofia Kłapyta, 4. Wiktoria Staroń.

KADECI/JUNIORZY: 1. Krzysztof Pawłowski, 2. Michał Gawlas, 3. Arkadiusz Mugowski, 4. Piotr Wigłasz, 5. Jan Walencik, 6. Paweł Paszek.

OPEN kobiety: 1. Dominika Friebe, 2. Sabina Kukla, 3. Małgorzata Hebda, 4. Wiktoria Staroń, 5. Zofia Kłapyta, 6. Jagoda Ryt, 7. Klaudia Surowiecka.

OPEN mężczyźni: 1. Krzysztof Lewczak, 2. Piotr Puda, 3. Jerzy Pełka, 4. Krzysztof Motyka, 5. Dariusz Kubinek, 6. Tadeusz Kufel, 7. Paweł Suchodolski, 8. Adam Kołoczyk, 9. Janusz Paluch, 10. Michał Gawlas, 11. Adam Makselon, 12. Adam Boberek, 13. Piotr Żyrek.

WETERANI: 1. Kazimierz Rybak, 2. Zdzisław Dziendziel, 3. Henryk Budzyński, 4. Krzysztof Mirek, 5. Zdzisław Śliwka, 6. Paweł Skowronek, 7. Marcin Anderko, 8. Grzegorz Gawęda, 9. Andrzej Baborski, 10. Karol Mikołajek, 11. Jacek Bodziony, 12. Ryszard Wielgat, 13. Marek Szendera.

AMATORKI: 1. Izabela Ślusarczyk, 2. Monika Stawarz, 3. Barbara Bandoła.

AMATORZY: 1. Sebastian Krupa, 2. Krzysztof Schaniel, 3. Adam Staniczek, 4. Zbigniew Orłowski, 5. Stanisław Szczęsnowicz, 6. Adam Blacha, 7. Piotr Wigłasz, 8. Jerzy Tokarski, 9. Maurizzo Rizzardi Tempini, 10. Patryk Friebe, 11. Tadeusz Płosa, 12. Aleksander Herok, 13. Marek Stępniewski, 14. Jan Walencik, 15. Marek Paluchowski, 16. Bogumił Bucewka.

VIP kobiety: 1. Barbara Bandoła.

VIP mężczyźni: 1. Szymon Sekta, 2. Marek Szklorz, 3. Zbigniew Jacek, 4. Krystian Szostak, 5. Andrzej Babiński.

(POSiR Pszczyna)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)