sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
15-03-2016 08:37
Grad medali zapaśników GKS-u Piast Wola

Początek marca był pracowity dla zapaśników reprezentujących barwy GKS-u Piast Wola, którzy wystąpili w Młodzieżowych Mistrzostwach Polsku U-23, a także w Mistrzostwach Śląska Dziewcząt Open i Mistrzostwach Śląska Młodzików.

W MMP U-23 klub z Woli reprezentowała dwójka zawodników, a łącznie wzięło udział 91 zawodników z 31 klubów. Występujący w kategorii do 61 kg Piotr Mnich zdobył brązowy medal, zaś startujący w kategorii do 97 kg Witold Ciemierz zajął piąte miejsce.

Aż siedem medali przywieźli z kolei młodsi zawodnicy z rozegranych w Tychach Mistrzostw Śląska Diewcząt Open w zapasach kobiet i Mistrzostwa Śląska Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Dorobek młodych zapaśniczek i zapaśników GKS-u Piast Wola prezentuje się naprawdę okazale:
Amelia Tomala w kat. do 29 kg złoty medal, Wanesa Kania w kat. do 25 kg złoty medal, Gabriela Płoszczyca w kat. do 44 kg złoty medal, Daria Jaczyńska w kat. do 48 kg srebrny medal, Igor Rożnawski w kat. do 38 kg złoty medal, Franciszek Janosz w kat. do 42 kg brązowy medal i Błażej Tomala w kat. do 59 kg srebrny medal.

(tok)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)