sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 25 października, 2020r. .::. Darii, Kryspina .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
20-03-2015 10:09
Piłkarska klasa sportowa w Pszczynie: Spotkanie z Dyrektorem

W dalszym ciągu trwa nabór do klasy sportowej rocznika 2002 w Gimnazjum nr 2 w Pszczynie. Doskonałą okazją ku temu, żeby zaczerpnąć języka, upewnić się, że to dobry wybór, bądź po prostu rozwiać wątpliwości będzie spotkanie z Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1, Panem Damianem Cieszewskim.

Spotkanie z Dyrektorem jest przeznaczone dla rodziców uczniów klas szóstych, kończących szkołę podstawową.

Odbędzie się ono we wtorek 24 marca o godzinie 17:30 w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 5. Na spotkaniu oprócz dyrektora obecny będzie również przedstawiciel zarządu klubu MKS Iskra Pszczyna oraz trener, który będzie sprawował funkcję wychowawcy w czasie nauki w gimnazjum.

Po rocznikach 2000 i 2001 będzie to już kolejny rocznik pszczyńskiej Iskry objęty tego typu formą szkolenia. Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc sport z nauką, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pozostało już coraz mniej czasu, aby podjąć decyzję. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na temat nowej klasy sportowej można przeczytać w informacji: www.iskra.pszczyna.pl/s0,d14,aktualnosci/a1212,klasa-sportowa-po-raz-trzeci

(iskra.pszczyna.pl)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)