sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 19 stycznia, 2021r. .::. Henryka, Mariusza .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
29-10-2008 09:10
SP 1 z Woli najlepsza w gminie Miedźna
Memoriał Franciszka Witkowskiego czyli turniej gier i zabaw ruchowych dla dzieci szkół podstawowych z gminy Miedźna odbył się we wtorek w SP 2 w Woli.

Gospodarze musieli jednak uznać wyższość uczniów z SP 1 w Woli. Na trzecim miejscu uplasowały się dzieci z SP w Górze, a na czwartej pozycji uczniowie z SP w Miedźnej.

Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach wiekowych. Uczniowie klas drugich rywalizowali w „sadzenie ziemniaków”, sztafecie z piłką lekarską, sztafecie zwinnościowej, sztafecie wahadłowej z pałeczką oraz podskokach ze skakanką. Trzecioklasiści brali udział w toczeniu piłki w tunelu, sztafecie wahadłowej z pałeczką, „rannym skoczku”, rzutach do ruchomego celu i podskokach ze skakanką. Chłopcy i dziewczynki z klas czwartych uczestniczyli w kozłowaniu piłki koszykowej, wyścigu sprawnościowym, rzucie piłką lekarską przez głowę, podskokach ze skakanką oraz sztafecie gwiaździstej. Najstarsi – piątoklasiści – rywalizowali w sztafecie zwinnościowej, „piłce w tunelu”, skokach w dal obunóż dodawanych, podskokach ze skakanką oraz sztafecie gwiaździstej.

Najlepsi okazali się uczniowie z SP 1 w Woli, którzy zgromadzili 122,5 punktu i nieznacznie wyprzedzili SP 2 w Woli – 166 pkt. Na podium znaleźli się uczniowie z SP w Górze z 81 punktami, którzy wyprzedzili w Miedźnej – 72 pkt.

Zabawy było co niemiara, a głównym założeniem była rywalizacja i zdrowe spędzenie czasu przez uczniów. Cel został spełniony w stu procentach.
(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)