sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
wtorek, 19 stycznia, 2021r. .::. Henryka, Mariusza .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
24-10-2008 15:50
Mistrzostwa powiatu – Rolniczok” najlepszy
Reprezentacja Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczynie została mistrzem powiatu pszczyńskiego w piłce nożnej 11–osobowej.

Ścisły finał mistrzostw odbył się na boisku LKS Stara Wieś. Wzięły w nim udział cztery reprezentacje szkół wyłonione w eliminacjach. Losowanie skojarzyło Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie z Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli. W drugim półfinale zagrał Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach.

Uczniowie "Rolniczoka" (zielone koszulki) lepiej wykonywali karne od kolegów z Pawłowic. (fot. sps24.pl)

Piękne bramki obejrzeliśmy w meczu popularnego „Ekonomika” z ZSZiO w Woli. Jedną z nich zdobyli gracze z Pszczyny, a konkretnie po strzale z rzutu wolnego z 45 metrów. Pszczynianie wygrywali 3:1 po pierwszej połowie, a Wolan stać było tylko na bramkę kontaktową.

W drugim półfinale bramek zabrakło i mecz musiał rozstrzygnąć konkurs rzutów karnych. Lepsi w konkursie „jedenastek” okazali się gracze popularnego „Rolniczoka”, a pawłowiczanom pozostał bój o 3. miejsce.

W spotkaniu o miejsce na podium nie zabrakło dramaturgii. Uczniowie z Pawłowic prowadzili już 3:1, ale dali sobie strzelić dwie bramki i po raz kolejny wzięli udział w konkursie rzutów karnych. I tym razem młodzi piłkarze z ZSO Pawłowice okazali się gorsi i ostatecznie zajęli ostatnie – czwarte miejsce.

W finale faworytem wydawał się „Ekonomik”, który po pięknych bramkach mógł być podbudowany bardziej niż zmęczeni po rzutach karnych uczniowie z ZSR. Boisko jednak zweryfikowało przedmeczowe typy kibiców, bo to „Rolniczok” zdobył dwie bramki i tym samym mistrzem powiatu pszczyńskiego zostali uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczynie.

Komplet wyników:
PÓŁFINAŁY
ZSE Pszczyna – ZSZiO Wola 3:2 (3:1)
ZSR Pszczyna – ZSO Pawłowice 0:0, awans ZSR po rzutach karnych

MECZ O TRZECIE MIEJSCE
ZSZiO Wola – ZSO Pawłowice 3:3 (2:3), zwycięstwo ZSZiO po rzutach karnych

FINAŁ
ZSR Pszczyna – ZSE Pszczyna 2:0 (1:0)

OSTATECZNA KLASYFIKACJA:
1. Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie
2. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie
3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli
4. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach


Zobacz galerię (fot. sps24.pl)
(mpm)
Wasze opinie
2008-10-25 12:23:45
kibic
()
Ekonomik fawotytem !? To jeszcze za młody rocznik. Zdecydowanie bym stawiał na rolniczok w finale. Napewno ekonomik jednak będzie się bardzo liczył w przyszłym roku.
 
2008-10-24 18:42:34
uczestnik
()
Dzieki bramkarzowi rolbuda wygrała te zawody .
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)