sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 09 grudzień, 2019r. .::. Leokadii, Wiesława .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
27-07-2011 10:07
Klasa B – terminarz 2011/2012
Przedstawiamy terminarz tyskiej klasy B w sezonie 2011/2012:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009

SEZON 2011/2012

1. kolejka - 21 sierpnia 2011
Polonia Międzyrzecze – LKS Wisła Mała (21 sierpnia, 17:00)
ZET II Tychy – KS Warszowice (21 sierpnia, 17:00)
LKS KrzyżowiceLKS Miedźna (21 sierpnia, 17:00)
LKS Czarków – Stal II Chełm Śląski (21 sierpnia, 17:00)
Pniówek II PawłowiceCzapla Kryry (21 sierpnia, 11:00)
Sokół II WolaJosieniec Radostowice (21 sierpnia, 17:00)

2. kolejka - 28 sierpnia 2011
LKS Wisła Mała - Josieniec Radostowice (28 sierpnia, 17:00)
KS Warszowice - LKS Krzyżowice (28 sierpnia, 17:00)
LKS Miedźna - LKS Czarków (28 sierpnia, 17:00)
Stal II Chełm Śląski - Pniówek II Pawłowice (28 sierpnia, 17:00)
Czapla Kryry - Sokół II Wola (28 sierpnia, 17:00)
Polonia Międzyrzecze - ZET II Tychy (28 sierpnia, 17:00)

3. kolejka - 3-4 września 2011
ZET II Tychy - LKS Wisła Mała (4 września, 17:00)
LKS Krzyżowice - Polonia Międzyrzecze (4 września, 17:00)
LKS Czarków - KS Warszowice (4 września, 17:00)
Pniówek II Pawłowice - LKS Miedźna (4 września, 11:00)
Sokół II Wola - Stal II Chełm Śląski (4 września, 17:00)
Josieniec Radostowice - Czapla Kryry (3 września, 17:00)

4. kolejka - 11 września 2011
LKS Wisła Mała - Czapla Kryry (11 września, 17:00)
KS Warszowice - Pniówek II Pawłowice (11 września, 17:00)
LKS Miedźna - Sokół II Wola (11 września, 17:00)
Stal II Chełm Śląski - Josieniec Radostowice (11 września, 17:00)
ZET II Tychy - LKS Krzyżowice (11 września, 17:00)
Polonia Międzyrzecze - LKS Czarków (11 września, 17:00)

5. kolejka - 17-18 września 2011
LKS Krzyżowice - LKS Wisła Mała (18 września, 17:00)
LKS Czarków - ZET II Tychy (18 września, 17:00)
Pniówek II Pawłowice - Polonia Międzyrzecze (18 września, 11:00)
Sokół II Wola - KS Warszowice (18 września, 17:00)
Josieniec Radostowice - LKS Miedźna (17 września, 17:00)
Czapla Kryry - Stal II Chełm Śląski (18 września, 17:00)

6. kolejka - 25 września 2011
LKS Wisła Mała - Stal II Chełm Śląski (25 września, 16:00)
KS Warszowice - Josieniec Radostowice (25 września, 16:00)
LKS Miedźna - Czapla Kryry (25 września, 16:00)
LKS Krzyżowice - LKS Czarków (25 września, 16:00)
ZET II Tychy - Pniówek II Pawłowice (25 września, 16:00)
Polonia Międzyrzecze - Sokół II Wola (25 września, 16:00)

7. kolejka - 1-2 października 2011
LKS Czarków - LKS Wisła Mała (2 października, 16:00)
Pniówek II Pawłowice - LKS Krzyżowice (2 października, 11:00)
Sokół II Wola - ZET II Tychy (2 października, 16:00)
Josieniec Radostowice - Polonia Międzyrzecze (1 października, 16:00)
Czapla Kryry - KS Warszowice (2 października, 16:00)
Stal II Chełm Śląski - LKS Miedźna (2 października, 16:00)

8. kolejka - 9 października 2011
LKS Wisła Mała - LKS Miedźna (9 października, 16:00)
KS Warszowice - Stal II Chełm Śląski (9 października, 16:00)
LKS Czarków - Pniówek II Pawłowice (9 października, 16:00)
LKS Krzyżowice - Sokół II Wola (9 października, 16:00)
ZET II Tychy - Josieniec Radostowice (9 października, 16:00)
Polonia Międzyrzecze - Czapla Kryry (9 października, 16:00)

9. kolejka - 15-16 października 2011
Pniówek II Pawłowice - LKS Wisła Mała (16 października, 11:00)
Sokół II Wola - LKS Czarków (16 października, 16:00)
Josieniec Radostowice - LKS Krzyżowice (15 października, 16:00)
Czapla Kryry - ZET II Tychy (16 października, 16:00)
Stal II Chełm Śląski - Polonia Międzyrzecze (16 października, 16:00)
LKS Miedźna - KS Warszowice (16 października, 16:00)

10. kolejka - 23 października 2011
LKS Wisła Mała - KS Warszowice (23 października, 15:00)
Pniówek II Pawłowice - Sokół II Wola (23 października, 11:00)
LKS Czarków - Josieniec Radostowice (23 października, 15:00)
LKS Krzyżowice - Czapla Kryry (23 października, 15:00)
ZET II Tychy - Stal II Chełm Śląski (23 października, 15:00)
Polonia Międzyrzecze - LKS Miedźna (23 października, 15:00)

11. kolejka - 29-30 października 2011
Sokół II Wola - LKS Wisła Mała (30 października, 15:00)
Josieniec Radostowice - Pniówek II Pawłowice (29 października, 15:00)
Czapla Kryry - LKS Czarków (30 października, 15:00)
Stal II Chełm Śląski - LKS Krzyżowice (30 października, 15:00)
LKS Miedźna - ZET II Tychy (30 października, 15:00)
KS Warszowice - Polonia Międzyrzecze (30 października, 15:00)
(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)