sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
niedziela, 21 lipiec, 2019r. .::. Benedykta, Daniela .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
27-07-2011 09:07
Klasa A – terminarz 2011/2012
Przedstawiamy terminarz tyskiej klasy A w sezonie 2011/2012:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2010/2011
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009

SEZON 2011/2012
1. kolejka – 13–14 sierpnia 2011
Leśnik Kobiór – GTS Bojszowy (24 sierpnia, 17:00)
LKS ŁąkaLKS Wisła Wielka (14 sierpnia, 17:00)
Znicz Jankowice – Polonia II Łaziska (13 sierpnia, 17:00)
Piast Bieruń – LKS Studzienice (13 sierpnia, 17:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Fortuna Wyry (14 sierpnia, 17:00)
ZET Tychy – GKS II Tychy (13 sierpnia, 17:00)
LKS Studzionka – LKS Gardawice (14 sierpnia, 17:00)
LKS Goczałkowice – JUW–e Jaroszowice (13 sierpnia, 17:00)

2. kolejka – 20–21 sierpnia 2011
GTS II Bojszowy – JUW–e Jaroszowice (21 sierpnia, 17:00)
LKS Wisła WielkaZnicz Jankowice (21 sierpnia, 17:00)
Polonia II Łaziska – Piast Bieruń Nowy (21 sierpnia, 17:00)
LKS StudzieniceLKS Rudołtowice–Ćwiklice (21 sierpnia, 17:00)
Fortuna Wyry – ZET Tychy (20 sierpnia, 17:00)
GKS II Tychy – LKS Studzionka (21 sierpnia, 17:00)
LKS Gardawice – LKS Goczałkowice (20 sierpnia, 17:00)
Leśnik KobiórLKS Łąka (20 sierpnia, 17:00)

3. kolejka – 27–28 sierpnia 2011
LKS Łąka – GTS II Bojszowy (28 sierpnia, 17:00)
Znicz JankowiceLeśnik Kobiór (28 sierpnia, 17:00)
Piast Bieruń Nowy – LKS Wisła Wielka (27 sierpnia, 17:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Polonia II Łaziska (27 sierpnia, 17:00)
ZET Tychy – LKS Studzienice (27 sierpnia, 17:00)
LKS Studzionka – Fortuna Wyry (28 sierpnia, 17:00)
LKS Goczałkowice – GKS II Tychy (27 sierpnia, 17:00)
JUW–e Jaroszowice – LKS Gardawice (27 sierpnia, 17:00)

4. kolejka – 3–4 września 2011
GTS II Bojszowy – LKS Gardawice (4 września, 17:00)
LKS Wisła WielkaLKS Rudołtowice–Ćwiklice (4 września, 17:00)
Polonia II Łaziska – ZET Tychy (4 września, 17:00)
LKS StudzieniceLKS Studzionka (4 września, 17:00)
Fortuna Wyry – LKS Goczałkowice (3 września, 17:00)
GKS II Tychy – JUW–e Jaroszowice (4 września, 17:00)
LKS ŁąkaZnicz Jankowice (4 września, 17:00)
Leśnik Kobiór – Piast Bieruń Nowy (3 września, 17:00)

5. kolejka – 10–11 września 2011
Znicz Jankowice – GTS II Bojszowy (11 września, 17:00)
Piast Bieruń Nowy – LKS Łąka (10 września, 17:00)
LKS Rudołtowice–ĆwikliceLeśnik Kobiór (11 września, 17:00)
ZET Tychy – LKS Wisła Wielka (10 września, 17:00)
LKS Studzionka – Polonia II Łaziska (11 września, 17:00)
LKS GoczałkowiceLKS Studzienice (10 września, 17:00)
JUW–e Jaroszowice – Fortuna Wyry (10 września, 17:00)
LKS Gardawice – GKS II Tychy (10 września, 17:00)

6. kolejka – 14 września 2011
GTS II Bojszowy – GKS II Tychy (14 września, 17:00)
LKS Wisła WielkaLKS Studzionka (14 września, 17:00)
Polonia II Łaziska – LKS Goczałkowice (14 września, 17:00)
LKS Studzienice – JUW–e Jaroszowice (14 września, 17:00)
Fortuna Wyry – LKS Gardawice (14 września, 17:00)
Znicz Jankowice – Piast Bieruń Nowy (14 września, 17:00)
LKS ŁąkaLKS Rudołtowice–Ćwiklice (14 września, 17:00)
Leśnik Kobiór – ZET Tychy (14 września, 17:00)

7. kolejka – 17–18 września 2011
Piast Bieruń Nowy – GTS II Bojszowy (17 września, 17:00)
LKS Rudołtowice–ĆwikliceZnicz Jankowice (18 września, 17:00)
ZET Tychy – LKS Łąka (17 września, 17:00)
LKS StudzionkaLeśnik Kobiór (17 września, 17:00)
LKS GoczałkowiceLKS Wisła Wielka (17 września, 17:00)
JUW–e Jaroszowice – Polonia II Łaziska (17 września, 17:00)
LKS Studzienice – LKS Gardawice (18 września, 17:00)
GKS II Tychy – Fortuna Wyry (18 września, 17:00)

8. kolejka – 24–25 września 2011
GTS II Bojszowy – Fortuna Wyry (25 września, 16:00)
LKS Wisła Wielka – JUW–e Jaroszowice (25 września, 16:00)
Polonia II Łaziska – LKS Gardawice (25 września, 16:00)
LKS Studzienice – GKS II Tychy (25 września, 16:00)
Piast Bieruń Nowy – LKS Rudołtowice–Ćwiklice (24 września, 16:00)
Znicz Jankowice – ZET Tychy (25 września, 16:00)
LKS ŁąkaLKS Studzionka (25 września, 16:00)
Leśnik KobiórLKS Goczałkowice (24 września, 16:00)

9. kolejka – 1–2 października 2011
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – GTS II Bojszowy (2 października, 16:00)
ZET Tychy – Piast Bieruń Nowy (1 października, 16:00)
LKS StudzionkaZnicz Jankowice (2 października, 16:00)
LKS GoczałkowiceLKS Łąka (1 października, 16:00)
JUW–e Jaroszowice – Leśnik Kobiór (1 października, 16:00)
LKS Gardawice – LKS Wisła Wielka (1 października, 16:00)
GKS II Tychy – Polonia II Łaziska (2 października, 16:00)
Fortuna Wyry – LKS Studzienice (1 października, 16:00)

10. kolejka – 8–9 października 2011
GTS II Bojszowy – LKS Studzienice (9 października, 16:00)
LKS Wisła Wielka – GKS II Tychy (9 października, 16:00)
Polonia II Łaziska – Fortuna Wyry (9 października, 16:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – ZET Tychy (9 października, 16:00)
Piast Bieruń Nowy – LKS Studzionka (8 października, 16:00)
Znicz JankowiceLKS Goczałkowice (9 października, 16:00)
LKS Łąka – JUW–e Jaroszowice (9 października, 16:00)
Leśnik Kobiór – LKS Gardawice (8 października, 16:00)

11. kolejka – 15–16 października 2011
ZET Tychy – GTS II Bojszowy (15 października, 16:00)
LKS StudzionkaLKS Rudołtowice–Ćwiklice (16 października, 16:00)
LKS Goczałkowice – Piast Bieruń Nowy (15 października, 16:00)
JUW–e Jaroszowice – Znicz Jankowice (15 października, 16:00)
LKS Gardawice – LKS Łąka (15 października, 16:00)
GKS II Tychy – Leśnik Kobiór (15 października, 16:00)
Fortuna Wyry – LKS Wisła Wielka (15 października, 16:00)
LKS Studzienice – Polonia II Łaziska (16 października, 16:00)

12. kolejka – 22–23 października 2011
GTS II Bojszowy – Polonia II Łaziska (23 października, 15:00)
LKS Wisła WielkaLKS Studzienice (23 października, 15:00)
ZET Tychy – LKS Studzionka (22 października, 15:00)
LKS Rudołtowice–ĆwikliceLKS Goczałkowice (23 października, 15:00)
Piast Bieruń Nowy – JUW–e Jaroszowice (22 października, 15:00)
Znicz Jankowice – LKS Gardawice (23 października, 15:00)
LKS Łąka – GKS II Tychy (23 października, 15:00)
Leśnik Kobiór – Fortuna Wyry (22 października, 15:00)

13. kolejka – 29–30 października 2011
LKS Studzionka – GTS II Bojszowy (30 października, 15:00)
LKS Goczałkowice – ZET Tychy (29 października, 15:00)
JUW–e Jaroszowice – LKS Rudołtowice–Ćwiklice (29 października, 15:00)
LKS Gardawice – Piast Bieruń Nowy (29 października, 15:00)
GKS II Tychy – Znicz Jankowice (30 października, 15:00)
Fortuna Wyry – LKS Łąka (29 października, 15:00)
LKS StudzieniceLeśnik Kobiór (30 października, 15:00)
Polonia II Łaziska – LKS Wisła Wielka (30 października, 15:00)

14. kolejka – 5–6 listopada 2011
GTS II Bojszowy – LKS Wisła Wielka (6 listopada, 13:30)
LKS StudzionkaLKS Goczałkowice (6 listopada, 13:30)
ZET Tychy – JUW–e Jaroszowice (5 listopada, 13:30)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – LKS Gardawice (6 listopada, 13:30)
Piast Bieruń Nowy – GKS II Tychy (5 listopada, 13:30)
Znicz Jankowice – Fortuna Wyry (6 listopada, 13:30)
LKS ŁąkaLKS Studzienice (6 listopada, 13:30)
Leśnik Kobiór – Polonia II Łaziska (5 listopada, 13:30)

15. kolejka – 12–13 listopada 2011
LKS Goczałkowice – GTS II Bojszowy (12 listopada, 13:30)
JUW–e Jaroszowice – LKS Studzionka (12 listopada, 13:30)
LKS Gardawice – ZET Tychy (12 listopada, 13:30)
GKS II Tychy – LKS Rudołtowice–Ćwiklice (13 listopada, 13:30)
Fortuna Wyry – Piast Bieruń Nowy (12 listopada, 13:30)
LKS StudzieniceZnicz Jankowice (13 listopada, 13:30)
Polonia II Łaziska – LKS Łąka (13 listopada, 13:30)
LKS Wisła WielkaLeśnik Kobiór (13 listopada, 13:30)
(mpm)
Wasze opinie
2015-12-02 09:47:26
Admin (188.143.234.155)
Komentarz odrzucony przez Moderatora
 
2015-11-30 22:17:10
Admin (188.143.234.155)
Komentarz odrzucony przez Moderatora
 
2015-11-28 04:30:43
Admin (188.143.234.155)
Komentarz odrzucony przez Moderatora
 
2015-11-27 22:06:55
Admin (188.143.234.155)
Komentarz odrzucony przez Moderatora
 
2015-11-27 05:24:03
Admin (221.178.182.49)
Komentarz odrzucony przez Moderatora
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)