sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 17 styczeń, 2019r. .::. Antoniego, Rościsława .::. najnowszy artykuł: Walczyli o mistrzostwo powiatu w futsalu
Szukaj w serwisie:
 
   
02-09-2010 10:09
Klasa A – terminarz 2010/2011
Przedstawiamy terminarz tyskiej klasy A w sezonie 2010/2011:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009

SEZON 2010/2011

1. Kolejka – 14/15 sierpnia 2010, 17:00
LKS Studzienice – Polonia II Łaziska 3:2 (2:2) (14 sierpnia, 17:00)
1:0 – Krystian Węglarz (3.), 1:1 – (21.), 1:2 – (23.), 2:2 – Dawid Pilar (44.), 3:2 – Adam Szafron (83.)
Czytaj więcej

ZET Tychy – Chrzciciel Tychy 3:5 (14 sierpnia, 17:00)

Pniówek II Pawłowice – Piast Bieruń Nowy 1:3 (1:3)(15 sierpnia, 11:00)
Bramka dla Pniówka: Tomasz Zyzak

Ogień Wola – Ogrodnik Cielmice 1:4 (1:2) (15 sierpnia, 17:00)
0:1, 0:2, 1:2 – Durczyk (43.), 1:3, 1:4

LKS Gardawice – Sokół Orzesze 1:2 (15 sierpnia, 17:00)

GKS II Tychy – JUW–e Jaroszowice 1:2 (15 sierpnia, 17:00)

LKS StudzionkaLKS Goczałkowice 2:0 (0:0) (15 sierpnia, 17:00)
1:0 – Sławomir Wierdak (78.), 2:0 – Zbigniew Kozber (85.)
Czytaj więcej

LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Fortuna Wyry 3:1 (1:1) (15 sierpnia, 17:00)
0:1 – (26.), 1:1 – Piotr Kolny (43.), 2:1 – Szymon Rozmus (65.), 3:1 – Michał Majnusz (80.)
Czytaj więcej

2. Kolejka – 21/22 sierpnia 2010, 17:00
Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy 3:5 (21 sierpnia, 17:00)

LKS GoczałkowiceLKS Rudołtowice–Ćwiklice 1:0 (0:0) (21 sierpnia, 17:00)
1:0 – Bartłomiej Kordoń (90.)

Chrzciciel Tychy – LKS Studzionka 1:0 (0:0) (21 sierpnia, 17:00)

Sokół Orzesze – GKS II Tychy 4:0 (21 sierpnia, 17:00)

Pniówek II Pawłowice – Fortuna Wyry 0:0 (22 sierpnia, 11:00)

Polonia II Łaziska – ZET Tychy 1:2 (22 sierpnia, 17:00)

JUW–e Jaroszowice – LKS Studzienice 1:4 (1:2) (22 sierpnia, 17:00)
Bramki dla LKS–u: Dawid Pilar (2), Krystian Węglarz, Łukasz Grzechnik

Ogień Wola – LKS Gardawice 3:3 (22 sierpnia, 17:00)

3. Kolejka – 25 sierpnia 2010, 18:00
GKS II Tychy – Ogień Wola 8:0 (24 sierpnia, 17:00)

LKS Gardawice – Ogrodnik Cielmice 1:2

LKS Studzienice – Sokół Orzesze 1:5 (0:3)
Bramka dla LKS–u: Krystian Węglarz

ZET Tychy – JUW–e Jaroszowice 3:0

LKS Studzionka – Polonia II Łaziska 2:1 (2:1)
Bramki dla LKS–u: Michał Ziebura, Marcin Konieczny

LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Chrzciciel Tychy 1:4 (0:1)
Bramka dla LKS–u: Jacek Małek

Pniówek II PawłowiceLKS Goczałkowice 0:1 (0:1)
Bramka dla LKS–u: Adam Grygier

Piast Bieruń Nowy – Fortuna Wyry 4:0

4. Kolejka – 28/29 sierpnia 2010, 17:00
Ogrodnik Cielmice – Fortuna Wyry 1:1 (28 sierpnia, 17:00)

LKS Goczałkowice – Piast Bieruń Nowy 1:0 (28 sierpnia, 17:00)

Chrzciciel Tychy – Pniówek II Pawłowice 3:0 (28 sierpnia, 12:00)

Sokół Orzesze – ZET Tychy 7:0 (28 sierpnia, 17:00)

GKS II Tychy – LKS Gardawice 4:1 (28 sierpnia, 16:30)

Polonia II Łaziska – LKS Rudołtowice–Ćwiklice 5:0 (3:0) (29 sierpnia, 17:00)

JUW–e Jaroszowice – LKS Studzionka 1:2 (0:2) (29 sierpnia, 17:00)
0:1 – Zbigniew Kozber (28.), 0:2 – Kozber (33.), 1:2 – (75.)

Ogień WolaLKS Studzienice 0:3 (0:0) (29 sierpnia, 17:00)
Bramki dla LKS–u: Marcin Urbańczyk (3)

5. Kolejka – 4/5 września 2010, 16:00
Fortuna Wyry – LKS Goczałkowice (4 września, 16:00)
ZET Tychy – Ogień Wola (4 września, 16:00)
Piast Bieruń Nowy – Chrzciciel Tychy (4 września, 16:00)
Pniówek II Pawłowice – Polonia II Łaziska (5 września, 11:00)
GKS II Tychy – Ogrodnik Cielmice (5 września, 16:00)
LKS Studzienice – LKS Gardawice (5 września, 16:00)
LKS Studzionka – Sokół Orzesze (5 września, 16:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – JUW–e Jaroszowice (5 września, 16:00)

6. Kolejka – 11/12 września 2010, 16:00
Ogrodnik Cielmice – LKS Goczałkowice (11 września, 16:00)
Sokół Orzesze – LKS Rudołtowice–Ćwiklice (11 września, 16:00)
JUW–e Jaroszowice – Pniówek II Pawłowice (11 września, 16:00)
LKS Gardawice – ZET Tychy (11 września, 16:00)
Fortuna Wyry – Chrzciciel Tychy (11 września, 17:00)
Polonia II Łaziska – Piast Bieruń Nowy (12 września, 16:00)
Ogień WolaLKS Studzionka (12 września, 16:00)
GKS II Tychy – LKS Studzienice (12 września, 16:00)

7. Kolejka – 18/19 września 2010, 16:00
LKS Studzienice – Ogrodnik Cielmice (18 września, 16:00)
ZET Tychy – GKS II Tychy (18 września, 16:00)
Fortuna Wyry – Polonia II Łaziska (18 września, 16:00)
Piast Bieruń Nowy – JUW–e Jaroszowice (18 września, 16:00)
LKS Goczałkowice – Chrzciciel Tychy (18 września, 16:00)
Pniówek II Pawłowice – Sokół Orzesze (19 września, 11:00)
LKS Studzionka – LKS Gardawice (19 września, 16:00)
LKS Rudołtowice–ĆwikliceOgień Wola (19 września, 16:00)

8. Kolejka – 25/26 września 2010, 16:00
Ogrodnik Cielmice – Chrzciciel Tychy (25 września, 16:00)
Sokół Orzesze – Piast Bieruń Nowy (25 września, 16:00)
LKS Studzienice – ZET Tychy (25 września, 16:00)
Polonia II Łaziska – LKS Goczałkowice (26 września, 16:00)
JUW–e Jaroszowice – Fortuna Wyry (26 września, 16:00)
Ogień WolaPniówek II Pawłowice (26 września, 16:00)
LKS Gardawice – LKS Rudołtowice–Ćwiklice (26 września, 16:00)
GKS II Tychy – LKS Studzionka (26 września, 16:00)

9. Kolejka – 2/3 października 2010, 15:00
ZET Tychy – Ogrodnik Cielmice (2 października, 15:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – GKS II Tychy (2 października, 15:00)
Piast Bieruń Nowy – Ogień Wola (2 października, 15:00)
LKS Goczałkowice – JUW–e Jaroszowice (2 października, 15:00)
Chrzciciel Tychy – Polonia II Łaziska (2 października, 15:00)
Pniówek II Pawłowice – LKS Gardawice (3 października, 11:00)
LKS StudzionkaLKS Studzienice (3 października, 15:00)
Fortuna Wyry – Sokół Orzesze (3 października, 15:00)

10. Kolejka – 9/10 października 2010, 15:00
Ogrodnik Cielmice – Polonia II Łaziska (9 października, 15:00)
Sokół Orzesze – LKS Goczałkowice (9 października, 15:00)
LKS StudzieniceLKS Rudołtowice–Ćwiklice (9 października, 15:00)
ZET Tychy – LKS Studzionka (9 października, 15:00)
JUW–e Jaroszowice – Chrzciciel Tychy (10 października, 15:00)
Ogień Wola – Fortuna Wyry (10 października, 15:00)
LKS Gardawice – Piast Bieruń Nowy (10 października, 15:00)
GKS II Tychy – Pniówek II Pawłowice (10 października, 15:00)

11. Kolejka – 16/17 października 2010, 15:00
Piast Bieruń Nowy – GKS II Tychy (16 października, 15:00)
LKS GoczałkowiceOgień Wola (16 października, 15:00)
Chrzciciel Tychy – Sokół Orzesze (16 października, 15:00)
Pniówek II PawłowiceLKS Studzienice (17 października, 11:00)
LKS Studzionka – Ogrodnik Cielmice (17 października, 15:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – ZET Tychy (17 października, 15:00)
Fortuna Wyry – LKS Gardawice (17 października, 15:00)
Polonia II Łaziska – JUW–e Jaroszowice (17 października, 15:00)

12. Kolejka – 23/24 października 2010, 15:00
Ogrodnik Cielmice – JUW–e Jaroszowice (23 października, 15:00)
Sokół Orzesze – Polonia II Łaziska (23 października, 15:00)
LKS Studzienice – Piast Bieruń Nowy (23 października, 15:00)
ZET Tychy – Pniówek II Pawłowice (23 października, 15:00)
Ogień Wola – Chrzciciel Tychy (24 października, 15:00)
LKS Gardawice– LKS Goczałkowice (24 października, 15:00)
GKS II Tychy – Fortuna Wyry (24 października, 15:00)
LKS StudzionkaLKS Rudołtowice–Ćwiklice (24 października, 15:00)

13. Kolejka – 30/31 października 2010, 15:00
Piast Bieruń Nowy – ZET Tychy (30 października, 15:00)
LKS Goczałkowice – GKS II Tychy (30 października, 15:00)
Chrzciciel Tychy – LKS Gardawice (30 października, 15:00)
Pniówek II PawłowiceLKS Studzionka (31 października, 11:00)
LKS Rudołtowice–Ćwiklice – Ogrodnik Cielmice (31 października, 15:00)
Fortuna Wyry – LKS Studzienice (31 października, 15:00)
Polonia II Łaziska – Ogień Wola (31 października, 15:00)
JUW–e Jaroszowice – Sokół Orzesze (31 października, 15:00)

14. Kolejka – 6/7 listopada 2010, 13:30
LKS StudzieniceLKS Goczałkowice (6 listopada, 13:30)
ZET Tychy – Fortuna Wyry (6 listopada, 13:30)
Ogrodnik Cielmice – Sokół Orzesze (7 listopada, 13:30)
Ogień Wola – JUW–e Jaroszowice (7 listopada, 13:30)
LKS Gardawice – Polonia II Łaziska (7 listopada, 13:30)
GKS II Tychy – Chrzciciel Tychy (7 listopada, 13:30)
LKS Studzionka – Piast Bieruń Nowy (7 listopada, 13:30)
LKS Rudołtowice–ĆwiklicePniówek II Pawłowice (7 listopada, 13:30)

15. Kolejka – 11 listopada 2010, 13:30
Pniówek II Pawłowice – Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy – LKS Rudołtowice–Ćwiklice
Fortuna Wyry – LKS Studzionka
LKS Goczałkowice – ZET Tychy
Chrzciciel Tychy – LKS Studzienice
Polonia II Łaziska – GKS II Tychy
JUW–e Jaroszowice – LKS Gardawice
Sokół Orzesze – Ogień Wola

(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)