sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 09 grudzień, 2019r. .::. Leokadii, Wiesława .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
01-09-2010 12:09
IV liga grupa II – terminarz 2010/11
Przedstawiamy terminarz IV ligi (II grupa śląska) w sezonie 2010/2011:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2008/2009

SEZON 2010/2011

1. Kolejka – 14/15 sierpnia 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – AKS Mikołów 2:1(15 sierpnia, 17:00)
0:1 – (10.), 1:1 – Dawid Frąckowiak (75.), 2:1 – Sławomir Maławy (84.)
Czytaj więcej

Polonia Marklowice – MRKS Czechowice–Dziedzice 5:1
LKS Czaniec – Rekord Bielsko–Biała 0:0
GTS Bojszowy – Podbeskidzie II Bielsko–Biała 1:0
Grunwald Ruda Śląska – Gwarek Ornontowice 3:3
Naprzód Rydułtowy – Zapora Porąbka 3:1
Unia Racibórz – Carbo Gliwice 3:0
Przyszłość Rogów – KS Żory 1:0
Odra II Wodzisław – pauza

2. Kolejka – 21/22 sierpnia 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – Polonia Marklowice 3:2

AKS Mikołów – Carbo Gliwice 3:0
Przyszłość Rogów – Unia Racibórz 4:1
Odra II Wodzisław – KS Żory 6:0
Gwarek Ornontowice – Naprzód Rydułtowy 4:3
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Grunwald Ruda Śląska 5:0
Rekord Bielsko–Biała – GTS Bojszowy 1:0
MRKS Czechowice–Dziedzice – LKS Czaniec 1:0
Zapora Porąbka – pauza

3. Kolejka – 25 sierpnia 2010, 18:00
LKS Czaniec – Nadwiślan Góra 0:1 (0:0)
0:1 – Wojciech Morkisz (65.)

Polonia Marklowice – AKS Mikołów 0:0
GTS Bojszowy – MRKS Czechowice–Dziedzice 3:2
Grunwald Ruda Śląska – Rekord Bielsko–Biała 1:2
Naprzód Rydułtowy – Podbeskidzie II Bielsko–Biała 3:1
Unia Racibórz – Odra II Wodzisław 0:1
Carbo Gliwice – Przyszłość Rogów 0:4
Zapora Porąbka – KS Żory 0:2
Gwarek Ornontowice – pauza

4. Kolejka – 28/29 sierpnia 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – GTS Bojszowy 4:3 (2:1)
Bramki dla Nadwiślana: Dawid Frąckowiak (4)

AKS Mikołów – Przyszłość Rogów 2:2
Odra II Wodzisław – Carbo Gliwice 1:0
Gwarek Ornontowice – KS Żory 3:1
MRKS Czechowice–Dziedzice – Grunwald Ruda Śląska 4:3
Polonia Marklowice – LKS Czaniec 1:2
Unia Racibórz – Zapora Porąbka 2:2
Naprzód Rydułtowy – Rekord Bielsko–Biała 0:3
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – pauza

5. Kolejka – 4/5 września 2010, 17:00
Grunwald Ruda Śląska – Nadwiślan Góra (4 września, 11:00)
LKS Czaniec – AKS Mikołów
GTS Bojszowy – Polonia Marklowice
Naprzód Rydułtowy – MRKS Czechowice–Dziedzice
KS Żory – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice
Carbo Gliwice – Zapora Porąbka
Przyszłośc Rogów – Odra II Wodzisław
Rekord Bielsko–Biała – pauza

6. Kolejka – 8 września 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – Naprzód Rydułtowy
AKS Mikołow – Odra II Wodzisław
Zapora Porąbka – Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice – Carbo Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Unia Racibórz
Rekord Bielsko–Biała – KS Żory
Polonia Marklowice – Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec – GTS Bojszowy
MRKS Czechowice–Dziedzice – pauza

7. Kolejka – 11/12 września 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – pauza
GTS Bojszowy – AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska – LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy – Polonia Marklowice
KS Żory – MRKS Czechowice–Dziedzice
Unia Racibórz – Rekord Bielsko–Biała
Carbo Gliwice – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
Przyszłośc Rogów – Gwarek Ornontowice
Odra II Wodzisław – Zapora Porąbka

8. Kolejka – 18/19 września 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – KS Żory (19 września, 17:00)
AKS Mikołów – Zapora Porąbka
Gwarek Ornontowice – Odra II Wodzisław
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko–Biała – Carbo Gliwice
MRKS Czechowice–Dziedzice – Unia Racibórz
LKS Czaniec – Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy – Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice – pauza

9. Kolejka – 25/26 września, 17:00
Unia Racibórz – Nadwiślan Góra (25 września, 17:00)
Grunwald Ruda Śląska – AKS Mikołów
Naprzód Rydułtowy – GTS Bojszowy
KS Żory – Polonia Marklowice
Carbo Gliwice – MRKS Czechowice–Dziedzice
Przyszłość Rogów – Rekord Bielsko–Biała
Odra II Wodzisław – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
Zapora Porąbka – Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec – pauza

10. Kolejka – 29 września 2010, 17:00
Nadwiślan Góra – Carbo Gliwice
AKS Mikołów – Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Zapora Porąbka
Rekord Bielsko–Biała – Odra II Wodzisław
MRKS Czechowice–Dziedzice – Przyszłośc Rogów
Polonia Marklowice – Unia Racibórz
LKS Czaniec – KS Żory
Grunwald Ruda Śląska – Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy – pauza

11. Kolejka – 2/3 października 2010, 16:00
Przyszłość Rogów – Nadwiślan Góra (2 października, 16:00)
Naprzód Rydułtowy – AKS Mikołów
KS Żory – GTS Bojszowy
Unia Racibórz – LKS Czaniec
Carbo Gliwice – Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław – MRKS Czechowice–Dziedzice
Zapora Porąbka – Rekord Bielsko–Biała
Gwarek Ornontowice – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
Grunwald Ruda Śląska – pauza

12. Kolejka – 9/10 października 2010, 16:00
Nadwiślan Góra – Odra II Wodzisław (10 października, 16:00)
AKS Mikołów – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
Rekord Bielsko–Biała – Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice–Dziedzice – Zapora Porąbka
Polonia Marklowice – Przyszłość Rogów
LKS Czaniec – Carbo Gliwice
GTS Bojszowy – Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska – KS Żory
Naprzód Rydułtowy – pauza

13. Kolejka – 16/17 października 2010, 16:00
Zapora Porąbka – Nadwiślan Góra (16 października, 16:00)
KS Żory – Naprzód Rydułtowy
Unia Racibórz – Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice – GTS Bojszowy
Przyszłość Rogów – LKS Czaniec
Odra II Wodzisław – Polonia Marklowice
Gwarek Ornontowice – MRKS Czechowice–Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Rekord Bielsko–Biała
AKS Mikołów – pauza

14. Kolejka – 23/24 października 2010, 15:30
Nadwiślan Góra – Gwarek Ornontowice (24 października, 15:30)
AKS Mikołów – Rekord Bielsko–Biała
MRKS Czechowice–Dziedzice – Podbeskidzie II Bielsko–BIała
Polonia Marklowice – Zapora Porąbka
LKS Czaniec – Odra II Wodzisław
GTS Bojszowy – Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska – Carbo Gliwice
Naprzód Rydułtowy – Unia Racibórz
KS Żory – pauza

15. Kolejka – 30/31 października 2010, 15:30
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – Nadwiślan Góra (30 października, 15:30)
KS Żory – AKS Mikołów
Carbo Gliwice – Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Rogów – Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław – GTS Bojszowy
Zapora Porąbka – LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice – Polonia Marklowice
Rekord Bielsko–Biała – MRKS Czechowice–Dziedzice
Unia Racibórz – pauza

16. Kolejka – 6/7 listopada 2010, 13:30
Nadwiślan Góra – Rekord Bielsko–Biała (7 listopada, 13:30)
AKS Mikołów – MRKS Czechowice–Dziedzice
Polonia Marklowice – Podbeskidzie II Bielsko–Biała
LKS Czaniec – Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy – Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śląska – Odra II Wodzisław
Naprzód Rydułtowy – Przyszłosć Rogów
KS Żory – Unia Racibórz
Carbo Gliwice – pauza

17. Kolejka – 11 listopada 2010, 13:30
MRKS Czechowice–Dziedzice – Nadwiślan Góra
Unia Racibórz – AKS Mikołów
Carbo Gliwice – KS Żory
Odra II Wodzisław – Naprzód Rydułtowy
Zapora Porąbka – Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice – GTS Bojszowy
Podbeskidzie II Bielsko–Biała – LKS Czaniec
Rekord Bielsko–Biała – Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów – pauza


(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)