sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 18 wrzesień, 2019r. .::. Ireny, Irmy .::. najnowszy artykuł: Grają Pniówek i <sub>&rdquo;</sub>Goczały&rdquo;
Szukaj w serwisie:
 
   
01-09-2010 12:09
III liga – terminarz 2010/2011
Przedstawiamy terminarz III ligi (grupy opolsko–śląskiej) w sezonie 2010/2011:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009

SEZON 2010/2011
1. Kolejka – 14 sierpnia 2010, 17:00
Skalnik Gracze – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:1)
0:1 – Arkadiusz Przybyła (6.), 1:1 – (16.)
Czytaj więcej

KS Krasiejów – Polonia Łaziska 1:4
Orzeł Babienica/Psary – MKS Myszków 0:0
Oderka Opole – Victoria Częstochowa 0:1
BKS Stal Bielsko–Biała – Skałka Żabnica 1:1
Victoria Chróścice – Rozwój Katowice 0:0
LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1
Energetyk ROW Rybnik – LZS Piotrówka (15 września, 16:00)

2. Kolejka – 21 sierpnia 2010, 17:00
Polonia Łaziska – Pniówek Pawłowice 2:2 (2:1)
1:0 – (15.), 1:1 – Łukasz Halama (22., z karnego), 2:1 – (33., z karnego), 2:2 – Arkadiusz Przybyła (78.)

Skalnik Gracze – Start Bogdanowice 3:0
Rozwój Katowice – LZS Leśnica 0:1
Skałka Żabnica – Victoria Chróścice 4:0
Victoria Częstochowa – BKS Stal Bielsko–Biała 1:3
LZS Piotrówka – Oderka Opole 1:2
MKS Myszków – Energetyk ROW Rybnik 3:1
KS Krasiejów – Orzeł Psary/Babienica 1:1

3. Kolejka – 28 sierpnia 2010, 17:00
Pniówek Pawłowice – Start Bogdanowice 1:2 (1:1)
0:1 – (42.), 1:1 – Marcin Mazurek (45.), 1:2 – (65., z karnego)

Orzeł Psary/Babienica – Polonia Łaziska 4:1
Energetyk ROW Rybnik – KS Krasiejów 6:0
Oderka Opole – MKS Myszków 1:1
BKS Stal Bielsko–Biała – LZS Piotrówka 2:0
Victoria Chróścice – Victoria Częstochowa 0:0
LZS Leśnica – Skałka Żabnica 2:4
Skalnik Gracze – Rozwój Katowice 1:2

4. Kolejka – 4 września 2010, 16:00
Rozwój Katowice – Pniówek Pawłowice (11:00)
Polonia Łaziska – Start Bogdanowice
Skałka Żabnica – Skalnik Gracze
Victoria Częstochowa – LZS Leśnica
LZS Piotrówka – Victoria Chróścice
MKS Myszków – BKS Stal Bielsko–Biała
KS Krasiejów – Oderka Opole
Orzeł Psary/Babienica – Enegetyk ROW Rybnik

5. Kolejka – 11 września 2010, 16:00
Pniówek Pawłowice – Skałka Żabnica
Oderka Opole – Orzeł Babienica/Psary
Energetyk ROW Rybnik – Polonia Łaziska
BKS Stal Bielsko–Biała – KS Krasiejów
Victoria Chróścice – MKS Myszków
LZS Leśnica – LZS Piotrówka
Skalnik Gracze – Victoria Częstochowa
Start Bogdanowice – Rozwój Katowice

6. Kolejka – 18 września 2010, 16:00
Victoria Częstochowa – Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska – Rozwój Katowice
Skałka Żabnica – Start Bogdanowice
LZS Piotrówka – Skalnik Gracze
MKS Myszków – LZS Leśnica
KS Krasiejów – Victoria Chróścice
Orzeł Psary/Babienica – BKS Stal Bielsko–Biała
Energetyk ROW Rybnik – Oderka Opole

7. Kolejka – 25 września 2010, 16:00
Pniówek Pawłowice – LZS Piotrówka
Oderka Opole – Polonia Łaziska
BKS Stal Bielsko–Biała – Energetyk ROW Rybnik
Victoria Chróścice – Orzeł Babienica/Psary
LZS Leśnica – KS Krasiejów
Skalnik Gracze – MKS Myszków
Start Bogdanowice – Victoria Częstochowa
Rozwój Katowice – Skałka Żabnica

8. Kolejka – 2 października 2010, 15:00
MKS Myszków – Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska – Skałka Żabnica
Victoria Częstochowa – Rozwój Katowice
LZS Piotrówka – Start Bogdanowice
KS Krasiejów – Skalnik Gracze
Orzeł Babienica/Psary – LZS Leśnica
Energetyk ROW Rybnik – Victoria Chróścice
Oderka Opole – BKS Stal Bielsko–Biała

9. Kolejka – 9 października 2010, 15:00
Pniówek Pawłowice – KS Krasiejów
BKS Stal Bielsko–Biała – Polonia Łaziska
Victoria Chróścice – Oderka Opole
LZS Leśnica – Energetyk ROW Rybnik
Skalnik Gracze – Orzeł Babienica/Psary
Start Bogdanowice – MKS Myszków
Rozwój Katowice – LZS Piotrówka
Skałka Żabnica – Victoria Częstochowa

10. Kolejka – 16 października 2010, 15:00
Orzeł Babienica/Psary – Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska – Victoria Częstochowa
LZS Piotrówka – Skałka Żabnica
MKS Myszków – Rozwój Katowice
KS Krasiejów – Start Bogdanowice
Energetyk ROW Rybnik – Skalnik Gracze
Oderka Opole – LZS Leśnica
Victoria Chróścice – BKS Stal Bielsko–Biała

11. Kolejka – 23 października 2010, 15:00
Pniówek Pawłowice – Energetyk ROW Rybnik
Victoria Chróścice – Polonia Łaziska
LZS Leśnica – BKS Stal Bielsko–Biała
Skalnik Gracze – Oderka Opole
Start Bogdanowice – Orzeł Babienica/Psary
Rozwój Katowice – KS Krasiejów
Skałka Żabnica – MKS Myszków
Victoria Częstochowa – LZS Piotrówka

12. Kolejka – 30 października 2010, 15:00
Oderka Opole – Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska – LZS Piotrówka
MKS Myszków – Victoria Częstochowa
KS Krasiejów – Skałka Żabnica
Orzeł Babienica/Psary – Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik – Start Bogdanowice
BKS Stal Bielsko–Biała – Skalnik Gracze
Victoria Chróścice – LZS Leśnica

13. Kolejka – 6 listopada 2010, 13:00
Pniówek Pawłowice – BKS Stal Bielsko–Biała
LZS Leśnica – Polonia Łaziska
Skalnik Gracze – Victoria Chróścice
Start Bogdanowice – Oderka Opole
Rozwój Katowice – Energetyk ROW Rybnik
Skałka Żabnica – Orzeł Babienica/Psary
Victoria Częstochowa – KS Krasiejów
LZS Piotrówka – MKS Myszków

14. Kolejka – 11 listopada 2010, 13:00
Victoria Chróścice – Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska – MKS Myszków
KS Krasiejów – LZS Piotrówka
Orzeł Babienica/Psary – Victoria Częstochowa
Energetyk ROW Rybnik – Skałka Żabnica
Oderka Opole – Rozwój Katowice
BKS Stal Bielsko–Biała – Start Bogdanowice
LZS Leśnica – Skalnik Gracze

15. Kolejka – 14 listopada 2010, 13:00
Pniówek Pawłowice – LZS Leśnica
Skalnik Gracze – Polonia Łaziska
Start Bogdanowice – Victoria Chróścice
Rozwój Katowice – BKS Stal Bielsko–Biała
Skałka Żabnica – Oderka Opole
Victoria Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
LZS Piotrówka – Orzeł Babienica/Psary
MKS Myszków – KS Krasiejów

(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)